Hanwha Life Esports vs PSG Talon typ i analiza spotkania 12.10.2021 – wtorek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Tegoroczne mistrzostwa świata są rozgrywane w niezwykle szybkim tempie i już we wtorek lecimy z serią drugich spotkań po dość dziwnym pierwszym dniu, gdzie już śmiało można powiedzieć, że najbardziej zaskoczyły drużyny z Korei, które raczej miały problem z wejściem w turnieje mistrzowskie.

Hanwha Life Esports vs PSG Talon typ i analiza spotkania 12.10.2021 – wtorek

Analiza i typ do spotkania HLE vs PSG

Aktualne kursy bukmacherów:

HLE zgodnie z przewidywaniem przejechało się po osłabionym Fnatic i niestety Bean nie wniósł nic do tej drużyny co z zimną krwią wykorzystali Chovy i spółka. Widać, że te Play Iny trochę im pomogły, bo świetnie czytają metę i złapali naprawdę dużo pewności siebie, a ich gra prócz pierwszej minuty wyglądała naprawdę czysto.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

PSG z kolei było wielką niewiadomą i w sumie po pierwszym meczu na RNG ciężko ich ocenić, ale zagrali bardzo pasywnie, a żeby nie błąd z mid game popełniony przez Chiny to ta gra szła w kierunku stompa. Jednak Maple wykorzystał sytuacje i złapał Quadra Killa, co utrzymywało ich przez jakiś czas 'na powierzchni’, ale ogólnie potem kilka wyłapań ze strony RNG i nie było powrotu do mapy.

Widać, że ekipa z PCS ogarnia obecną metę, ale zrobili strasznie dużo błędów indywidualnych co w starciu na drużynę z Korei będzie karcone niemiłosiernie do tego Chovy powinien zneutralizować ich najlepszego zawodnika i według mnie PSG będzie stać tu maksymalnie na walkę o trzecie miejsce w grupie z Fnatic, a te spotkanie przegrają na 90%.

SpotkanieTypKursBukmacher
HLE – PSG11.65Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Hanwha Life Esports vs PSG Talon typ i analiza spotkania 12.10.2021 – wtorek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa.

NBA się nie zatrzymuje i dzisiejszej nocy czeka nas kolejne pięć pojedynków, a niewątpliwie jednym z ciekawszych spotkań będzie...

Typy na dzisiaj