Hanwha Life Esports vs PSG Talon typ i analiza spotkania 12.10.2021 – wtorek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Tegoroczne mistrzostwa świata są rozgrywane w niezwykle szybkim tempie i już we wtorek lecimy z serią drugich spotkań po dość dziwnym pierwszym dniu, gdzie już śmiało można powiedzieć, że najbardziej zaskoczyły drużyny z Korei, które raczej miały problem z wejściem w turnieje mistrzowskie.

Hanwha Life Esports vs PSG Talon typ i analiza spotkania 12.10.2021 - wtorek
Hanwha Life Esports vs PSG Talon typ i analiza spotkania 12.10.2021 – wtorek

Analiza i typ do spotkania HLE vs PSG

Aktualne kursy bukmacherów:

HLE zgodnie z przewidywaniem przejechało się po osłabionym Fnatic i niestety Bean nie wniósł nic do tej drużyny co z zimną krwią wykorzystali Chovy i spółka. Widać, że te Play Iny trochę im pomogły, bo świetnie czytają metę i złapali naprawdę dużo pewności siebie, a ich gra prócz pierwszej minuty wyglądała naprawdę czysto.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

PSG z kolei było wielką niewiadomą i w sumie po pierwszym meczu na RNG ciężko ich ocenić, ale zagrali bardzo pasywnie, a żeby nie błąd z mid game popełniony przez Chiny to ta gra szła w kierunku stompa. Jednak Maple wykorzystał sytuacje i złapał Quadra Killa, co utrzymywało ich przez jakiś czas 'na powierzchni’, ale ogólnie potem kilka wyłapań ze strony RNG i nie było powrotu do mapy.

Widać, że ekipa z PCS ogarnia obecną metę, ale zrobili strasznie dużo błędów indywidualnych co w starciu na drużynę z Korei będzie karcone niemiłosiernie do tego Chovy powinien zneutralizować ich najlepszego zawodnika i według mnie PSG będzie stać tu maksymalnie na walkę o trzecie miejsce w grupie z Fnatic, a te spotkanie przegrają na 90%.

SpotkanieTypKursBukmacher
HLE – PSG11.65Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Hanwha Life Esports vs PSG Talon typ i analiza spotkania 12.10.2021 – wtorek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj