Hanwha Life vs T1 typ i analiza 21.07.2023r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niesamowicie ciekawy przebieg ma sezon w koreańskim LCK w grze League of Legends, gdzie od Play Offów dzieli nas jeszcze pięć kolejek, ale już możemy stwierdzić, że w lidze doszło do sporych zmian i dominator z poprzednich sezonów zespół T1 w tym seoznie ma spore problemy i przegrał już pięć spotkań.

Hanwha Life vs T1 typ i analiza 21.07.2023r. - piątek.
Hanwha Life vs T1 typ i analiza 21.07.2023r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Hanwha Life vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Hanwha Life Esports jest już praktycznie pewna występu w Play Offach, ale mając w składzie Clida, Zekę, Vipera czy Life to celujesz nawet w wygranie LCK, a nie tylko wystep dalszej fazie splitu, a awans na Mistrzostwa Świata powinien być wręcz 'pewny’, mając w składzie ex Mistrzów z tego turnieju.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oczywiście Mistrzostwa Świata bez legendarnej formacji T1 i najlepszego gracza w historii Fakera straciłyby dużo kolorytu, ale do tego jeszcze daleko, bo słabsza dyspozycja drużyny spowodowana jest głównie kontuzją tego zawodnika, który opuścił ostatnie cztery serie, a Poby jego zmiennik jest kilka klas słabszy i w tym czasie T1 zanotowało wynik 1-3.

Powrót Fakera do gry ma nastąpić na dniach i pierwszy możliwy termin powrotu jest właśnie na spotkanie z Hanwhą Life Esports, ale osobiście nie wierzę by tak doświadczona organizacja pozwoliła wrócić swojemu liderowi zbyt szybko i ryzykować nawrót kontuzji w meczu, który dla T1 będzie miał raczej małe znaczenie. Dlatego też uważam, że T1 znów zagra z Poby na środku, a to sprawi, że Hanwha Life Esports będzie sporym faworytem tego spotkania i je wygra.

SpotkanieTypKursBukmacher
Hanwha Life vs T111.90STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Hanwha Life vs T1 typ i analiza 21.07.2023r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj