HC Vardar vs THW Kiel typy i analiza 27.10.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Ostatnio piszę sporo analiz do zespołu Kiel, ale jeśli jest okazja to trzeba ją dusić na maxa i dzisiaj znów mnóstwo valuebetów, a ja wybrałem rekordowe trzy na te spotkanie, w którym zobaczymy dwóch reprezentantów Polski – Jana Czuwarę i Patryka Walczaka.

HC Vardar vs THW Kiel typy i analiza 27.10.2021r. – środa.

Analizy i typy do spotkania Vardar vs Kiel.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.70 – 10.00 – 1.33 (Fortuna),
  • 4.45 – 11.50 – 1.32 (STS),
  • 4.20 – 9.30 – 1.37 (LvBet).

Oczywiście trzeba korzystać z sytuacji, gdzie Sagosen i Weinhold dalej są poza składem przez pozytywny wynik testu na koronawirusa. Do tego w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi również Wiencek, a to wielkie osłabienie szczególnie w defensywie Zebr i oczywiście kolejny problem w rotacji.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Od kiedy nie gra Sagosen THW nie wygrało spotkania, bo z trzech rozegranych zanotowali dwa remisy i ostatnio bardzo bolesną porażkę u siebie z Magdeburgiem, który sensacyjnie wyrasta na faworyta do mistrzostwa Bundesligi. W dodatku napięty grafik i kolejny ciężki teren, bo niewątpliwie w Macedonii zawsze ciężko o punkty.

W hali imienia Jana Sandanskiego zawsze panuje głośny doping do tego Vardar choć słabszy niż kilka lat temu to jednak wciąż w swoich szeregach ma gwiazdy jak Dibirov, Stoilov czy bracia Nyokas i choć zgadzam się, że faworytami nie będą to postawią tutaj naprawdę ciężkie warunki. Według mnie typ na +4.5 bramek dla Vardaru wejdzie na 85%. Dodatkowo oczywiście trzeba korzystać z osłabień THW i dziś aż dwóch zawodników tego zespołu według mnie zarówno Reinkind jak i Ekberg rzucą dziś przynajmniej 5 bramek. Pierwszy będzie musiał trzymać im rzut z dystansu jako jedyny leworęczny rozgrywający, notuje średnią 5.4 bramek w LM i według mnie dziś zagra na takim lub nawet ciut wyższym poziomie i na jego over 80% szans. Jeśli chodzi o Ekberga to oczywiście etatowy wykonawca rzutów karnych w zespole Zebr, który na parkiecie minuty dzieli z młodym Ehrigiem. Jednak dziś wyczuwam sporo rzutów karnych dla THW bo Vardar bardzo mocno broni i nie odpuszczają do końca nawet w sytuacjach rzutowych. Przeciwko gospodarzom w tym sezonie gwizdanych jest średnio aż 4.6 karnych na mecz i jeśli dziś znów pojawiłoby 5 lub więcej to Ekberg samymi karnymi mógłby zrobić ten over, ale Szwed również z gry dorzuca około 3-4 bramek na mecz co daje mu średnią 5.8 bramki na spotkanie i na jego over też dam 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Vardar vs THW1 (+4.5)1.57Fortuna
Vardar vs THWH.Reinkind over 4.51.75Fortuna
Vardar vs THWN.Ekberg over 4.51.65TOTALbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

HC Vardar vs THW Kiel typy i analiza 27.10.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj