Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę rozpoczniemy drugi weekend z europejskimi rozgrywkami LEC w grze League of Legends i w pierwszym tygodniu dostaliśmy kilka naprawdę szalonych spotkań jak i wyników, a jednym z większych antybohaterów początku wiosennego splitu był zespół Heretics z Marcinem Jankosem Jankowskim w składzie.

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. - sobota.
Heretics vs Excel typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Heretics vs Excel.

Aktualne kursy bukmacherów:

Heretics na pewno nie zaliczy startu wiosennego sezonu do udanych, bo w pierwszych trzech spotkaniach musieli uznać wyższość odpowiednio G2 Esports, KOI i Team BDS i choć spotkania na KOI i BDS były dość wyrównane to jednak w późniejszych etapach drużyna Jankosa mocno się gubiła.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Excel Esports też nie może być jakoś super zadowolone z pierwszych trzech spotkań, w których udało im się wygrać tylko z Fnatic i przegrali z Vitality oraz G2 Esports, a w swoich przegranych zostali kompletnie zdominowani przez swoich oponentów i na pewno sama gra nie napawała optymizmem.

Mimo, że Heretics nie wygrało żadnej z gier to pod względem statystycznym nie wyglądali gorzej od Excel, a mało tego w wielu kategoriach jak strata w złocie, stosunek zabójstw do zginięć, ilość pierwszych krwi czy nawet generowanego złota na minutę wyglądali lepiej od Excel. W samej grze też mają dużo mniej do poprawienia, bo o ich porażkach decydowały głównie detale zaś w porażkach EE było widać bardzo duże różnice indywidualne i dziś stawiam 65-35 w stronę Heretics.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heretics vs Excel12.10PzBuk

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Team Heretics vs Astralis typ i analiza 25.03.2023r. – sobota.

Już w ten weekend wyłonimy najlepszą ósemkę sezonu wiosennego w LEC i stawka w tym sezonie jest szalenie spłaszczona...

Typy na dzisiaj