Heretics vs Fnatic typ i analiza 28.07.2023r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już w tym tygodniu poznamy nowego mistrza LEC, bo wiadomo, że MAD Lions nie obroni tytułu, a w grze pozostały jeszcze cztery zespoły z których najbardziej komfortową sytuację, bo już czekają w wielkim finale zaś w pierwszym eliminatorze – przegrany kończy rozgrywki zmierzą się drużyny Heretics oraz Fnatic.

Heretics vs Fnatic typ i analiza 28.07.2023r. - piątek.
Heretics vs Fnatic typ i analiza 28.07.2023r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Heretics vs Fnatic.

Aktualne kursy bukmacherów:

Trwa niesamowity sen zespołu Heretics, który zimowy i wiosenny sezon miał bardzo słaby, ale potrafili latem odnaleźć formę by w seriach best of three pokonać wyżej notowane KOI jak i Team BDS, a dzięki tej drugiej wygranej zameldowali się w najlepszej czwórce letniego splitu i wcale nie zamierzają się zatrzymywać.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Fnatic podobnie jak rywale mieli dwa splity bardzo słabe, ale w tym po wymianie dolnej alejki na Noaha oraz Trymbiego wyglądają dużo lepiej co dało najlepszą czwórkę w sezonie i realne marzenia o wygraniu splitu i wyjeździe na najważniejszy turniej w roku – Mistrzostwach Świata, ale droga do tego bardzo długa, bo jedna i druga ekipa musiałyby wygrać trzy best of five z rzędu.

Sytuacja w lidze pod względem punktów zdobywanych w sezonie jest niesamowicie skomplikowana, bo trzy z czterech najlepszych ekip na lato w punktacji ogólnej są jeszcze bez awansu do regionalnych eliminacji w walce o wyjazd na Mistrzostwa Świata i zarówno Fnatic i Heretics mają obecnie po 120 punktów, a to daje nam pewność, że przegrany tego Bo5 już w piątek zakończy sezon 2023, co będzie niezwykle rozczarowujące dla jednych czy drugich, ale sprawia również, że obecne spotkanie będzie miało niezwykle duży ładunek emocjonalny i wkradnie się sporo nerwowści w poczynania, a to powinno zagwarantować nam minimum cztery mapy w tym spotkaniu.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heretics vs FnaticOver 3.5 map1.50STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Heretics vs Fnatic typ i analiza 28.07.2023r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj