Heretics vs Giants typ i analiza 20.08.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Sobota w League of Legends będzie stała pod znakiem finałów lig regionalnych z Europy, bo dostaniemy aż trzy takie, a na start zawędrujemy do Hiszpanii, gdzie w tamtejszej LVP Superlidze o wygranie splitu powalczą drużyny numer jeden i dwa fazy zasadniczej.

Heretics vs Giants typ i analiza 20.08.2022r. - sobota.
Heretics vs Giants typ i analiza 20.08.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Heretics vs Giants.

Aktualne kursy bukmacherów:

Heretics z Giants już zmierzyli się w jednej serii best of five i sensacyjnie zdeklasowali ich 3:0, a cała seria nie trwała więcej niż 85 minut i właściwie prócz 28 minut wyrównanej trzeciej mapy to Giants i trzeba przyznać, że świetnie odrobili lekcję z patchu 12.13 i ograli zdecydowanie bardziej doświadczoną ekipę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Giants z kolei zaskoczyli w tej serii kompletnym nieprzygotowaniem i niezrozumieniem mety szczególnie na dolnej alejce, ale mieli tydzień na poprawę swojej dyspozycji i w spotkaniu na BISONS Eclub pokazali się już z dużo lepszej strony i pewnie wygrali 3-0 dostając szansę rewanżu w wielkim finale na Heretics.

Teraz role się trochę odwrócą, bo to Heretics do finału podejdzie z roli faworyta, który już raz przejechał się po oponencie zaś Giants z jednej strony mogą zrzucić z siebie rolę faworyta, ale jednak w tak mocnym rosterze dwukrotnie przegrać na skład, który jest sensacją w letnim splicie, ale jednak jest dużo mniej doświadczony jednak trochę były wstyd. Wydaje mi się, że to będzie kompletnie inne best of five, w którym Giants będzie miało dużo więcej do powiedzenia i na 75% wygrają całą serię.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heretics vs Giants21.98Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Heretics vs Giants typ i analiza 20.08.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj