Heretics vs KOI typ i analiza 22.07.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W najlepszej europejskiej lidze League of Legends w ten weekend z walką o wygranie letniego splitu pożegnają się kolejne dwie formacje, a w jednym z tych 'deathmatchy’ zmierzą się z sobą formacje Heretics i KOI, a więc drużyna Jankosa po dobrej pierwszej części sezonu obecnie wisi nad przepaścią i muszą wygrywać swoje mecze.

Heretics vs KOI typ i analiza 22.07.2023r. - sobota.
Heretics vs KOI typ i analiza 22.07.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Heretics vs KOI.

Aktualne kursy bukmacherów:

Heretics przed sezonem wymienili dwóch zawodników i za Rubiego na środek wszedł Vetheo zaś jako strzelającym jest teraz Flakked i od początku sezonu wyglądało to naprawdę dobrze, ale przyszła druga faza grupowa, w której właściwie jedna porażka przeciwko Team BDS 1:2 skazuje ich na grę w drabince przegranych i ten system jest na pewno do poprawy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

KOI również przed sezonem postanowiło coś zmienić w swoim składzie i podziękowano Trymbiemu za wiele lat reprezentowania tej ekipy i do składu wszedł Advienne, ale jednak był to dość mocny strzał w kolano, bo Polak we Fnatic przeżywa drugą młodość, zaś nowy wspierający razem z Malrangiem są najsłabszymi ogniwami w tej drużynie.

KOI w letnim splicie wygląda naprawdę słabo i ledwie zakwalifikowali się do drugiej fazy w ostatnim spotkaniu wygrywając bezpośrednie starcie o ósme miejsce z Astralis, a jużw fazie grupowej zostali kompletnie przekopani przez G2 Esports, które nie dało im żadnych szans, zaś Heretics rozgrywa na pewno dużo lepszy sezon niż na wiosnę i właściwie żeby nie słabość na górnej alejce w postaci Eviego to całkiem możliwe, że walczyliby o top 4 tego sezonu i na pewno są obecnie w dużo lepszej dyspozycji niż rywale dlatego też uważam, że Heretics wygra te spotkanie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heretics vs KOI11.75LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Heretics vs KOI typ i analiza 22.07.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj