Holandia vs Portugalia typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie na mistrzostwach i jeszcze przed meczem będziemy dużo mądrzejsi co do możliwych wariantów, ale na tę chwilę dostępne są wszystkie scenariusze z awansem jednych i drugich jak również pożegnaniem się z turniejem.

Holandia vs Portugalia typ i analiza 18.01.2022r. - wtorek.
Holandia vs Portugalia typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Holandia vs Portugalia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.80 – 7.80 – 2.55 (Fortuna),
  • 1.80 – 8.70 – 2.50 (STS),
  • 1.79 – 8.60 – 2.47 (Betclic).

Tak na szybko. Islandia wygrywa pierwszy mecz = obie ekipy są w walce o awans dalej. W pierwszym meczu jest remis = tylko Holandia może przejść dalej, ale musi wygrać bądź zremisować. Węgry wygrywają mecz = tylko Holandia może przejść dalej, ale musi wygrać.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jak widać Portugalia jest pod ścianą, bo zarówno musi liczyć na Islandię jak i sami wygrać mecz, ale te spotkanie dla nich nie będzie spotkaniem o pietruszkę, bo same wygranie dziś przesunęłoby ich w końcowej tabeli mistrzostw, a to niejednokrotnie daje lepsze rozstawienie w eliminacjach do następnego turnieju.

Holandia, a raczej Smits gra turniej życia. Ten prawo rozgrywający notuje obecnie 24/29 rzutowo z czego 12/12 z karnych i 12/17 z gry, ale jeden Smits to zdecydowanie za mało by ciągnąć grę cały turniej. Do tego Portugalia gra bardzo nieprzyjemną wysuniętą i bardzo ruchliwą obronę, która będzie sporym utrudnieniem dla Smitsa. Według mnie nawet jeśli Węgry wygrają i Holandia będzie miała wszystko w swoich rękach to na 65% szans okaże się słabsza od Portugalii i mimo świetnych pierwszych dwóch spotkań zakończy udział w turnieju na czwartym miejscu w grupie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Holandia vs Portugalia22.65LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Holandia vs Portugalia typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj