Holandia vs Rumunia typ i analiza 9.12.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet rozhulały nam się na dobre i już w środę rozpoczynamy drugą fazę turnieju, ale my skupimy się na zdecydowanie ciekawszej części drabinki i wielkich faworytkach do wygrania całego turnieju.

Holandia vs Rumunia typ i analiza 9.12.2021r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Holandia vs Rumunia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.04 – 20.00 – 15.50 (Fortuna),
  • 1.03 – 27.00 – 15.00 (STS),
  • 1.04 – 19.00 – 17.00 (LvBet).

Rumunia bez swojej największej gwiazdy jaką niewątpliwie jest Neagu zrobiła to co do niej należało, a więc awansowała do drugiej rundy mistrzostw i choć w ostatnim spotkaniu przegranym z Norweżkami 22:33 obnażone zostały ich słabości to można powiedzieć, że cel minimum został wypełniony, a teraz już łapać tylko ewentualne plusy.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Nieco inaczej wygląda sprawa Oranje, które bronią tytułu wywalczonego w 2019 roku, a remis ze Szwecją trochę skomplikował ewentualną drogę do minimum strefy medalowej i całkiem możliwe, że kwestie awansu mogą rozstrzygać nawet kwestie ilości i straconych bramek, co jest ważne w kontekście mego typu.

Bukmacherzy nie wierzą w Rumunie i ja również uważam, że nie mają szans grając przeciwko Abbingh i spółce. Pytanie tylko brzmi o wysokość wyroku i tu Holandia ma spory handicap nad korespondencyjnymi rywalkami ze Szwecji, bo obie siódemki Oranje potrafią grać piekielnie szybko i już w tym turnieju reprezentacja dwukrotnie rzucała ponad 50 bramek. Według mnie jeśli równie mocno przycisną Rumunię to spokojnie powinno skończyć się różnicą 10 trafień, a na handicap 8.5 dam 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Holandia – Rumunia1 (-8.5)1.92STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Holandia vs Rumunia typ i analiza 9.12.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj