Ik Savehof vs HC Odense typ i analiza 26.09.2021 – niedziela

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W niedzielę dojdzie do skandynawskich derbów w Lidze Mistrzyń i mistrzynie Szwecji spróbują dokonać kolejnej niespodzianki we własnej hali, a tym razem przeciwniczkami będą mistrzynie Danii, które z kolei będą chciały się zrehabilitować po ostatniej domowej porażce z Metz.

Ik Savehof vs HC Odense typ i analiza 26.09.2021 - niedziela
Ik Savehof vs HC Odense typ i analiza 26.09.2021 – niedziela

Typ na spotkanie IK Savehof vs HC Odense

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 5.80 – 12.00 – 1.22 (Fortuna),
  • 6.50 – 13.50 – 1.18 (STS),
  • 7.10 – 10.00 – 1.16 (LvBet).

Choć bukmacherzy dość mocno sugerują kto jest faworytem tego spotkania to ja wbrew nim uważam, że będzie to bardziej wyrównany pojedynek niż im się to wydaje, a Savehof wcale nie będzie w grupie B dostarczycielem punktów dla potęg, co klub ze Szwecji zdążył już udowodnić.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Już w pierwszej kolejce boleśnie o tym przekonał się zespół z Ljubjlany, który w Szwecji przegrał jednym trafieniem po genialnym spotkaniu Jaminy Roberts – autorki 10-ciu trafień i oczywiście etatowej reprezentantki Szwecji, ale bohaterką spotkania była zaledwie dziewiętnastu letnia Nina Koppang, a więc przyszłość tego klubu jak i reprezentacji.

Odense oczywiście na papierze prezentuje się dużo lepiej i tu prym wiedzie Lois Abbingh, ale utytułowanej holenderki zabraknie w kadrze meczowej klubu i to niewątpliwie wielka strata dla klubu, a grę znów będzie musiała ciągnąć inna zawodniczka z reprezentacji Holandii – Dione Housheer.

Bez Abbingh Odense wcale nie prezentuje się jakoś wybitnie. Owszem jest ten 'zaprzęg’ holenderski czy japonka Ikehara oraz oczywiście kilka Dunek nawet reprezentantek kraju, ale nie stanowiących o sile tej reprezentacji. Mimo wszystko kursy są bardzo mocno przesadzone i bukmacherzy w mojej opinii niezbyt dobrze rozpoznają siłę mistrzyń Szwecji, które w domu będą naprawdę ciężkie do przejścia, a na handicap +4.5 bramek dla gospodyń dam 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
IK Savehof – HC Odense1 (+4.5)1.87STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ik Savehof vs HC Odense typ i analiza 26.09.2021 – niedziela Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj