Illuminar Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 27.07.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Miał być to pojedynek walczących o perfect split AGO Rogue z Illuminar Gaming, które zrobi wszystko by zachować drugie miejsce, ale po wczorajszym dniu wiemy, że AGO już nie wygra wszystkich spotkań zaś IHG jest już bez szans w walce o drugie miejsce, więc dostaniemy show match.

Illuminar Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 27.07.2022r. - środa.
Illuminar Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 27.07.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania IHG vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

Illuminar Gaming wczoraj przegrało na Zero Tenacity przez co pogrzebało swoje szanse na drugą pozycję w fazie grupowej i zagwarantowany awans do EU Masters. Niestety wczoraj dali się wyłapywać niezliczoną ilość razy przed różnymi obiektami na mapie czym podarowali ZT aż trzy barony nashory i choć bronili się dzielnie musieli uznać wyższość rywali.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Podobnie było z AGO tylko tu mam takie odczucia, że im za bardzo na tym perfect splicie nie zależało, a bardziej na testowaniu kolejnych limitów czym był wybór Kayna do lasu, który w Ultralidze nie pojawiał się od pięciu sezonów i niestety nie zadziałał jakoś wybitnie co wykorzystało Gentelmen’s Gaming.

Miał być wielki pojedynek,w którym obie ekipy będą miały o co grać i oczywiście stawka będzie bardzo wysoka, a wyszło jak wyszło, bo mecz będzie kompletnie bez znaczenia dla jednych i drugich, ale za to na pewno zobaczymy jakieś ciekawe kompozycje i walkę do odciny od pierwszych leveli i na 90% przynajmniej 33 zabójstwa na koniec spotkania.

SpotkanieTypKursBukmacher
IHG vs AGOOver 32.5 zabójstw1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Illuminar Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 27.07.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj