Illuminar Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 28.06.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już we wtorek zamkniemy pierwszą część fazy zasadniczej w ósmym sezonie Ultraligi i na koniec dnia dostaniemy prawdziwy hit, w którym zmierzą się dwa najlepsze zespoły tej rundy, które przed rewanżami już będą w bardzo komfortowej sytuacji w walce o Play Offy.

Illuminar Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 28.06.2022r. - wtorek.
Illuminar Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 28.06.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania IHG vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

Illuminar Gaming po zmianach przed letnim sezonem zdecydowanie wyszło najlepiej z całej Ultraligii i kto wie, czy IHG nie zagrozi nawet samemu AGO, gdzie obecnie są zaledwie oczko pod nimi, a przy ewentualnej wygranej zakończyliby połowę sezonu nawet przed nimi.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak poprzeczka jest na pewno wysoka, bo AGO mierzy w perfect split i na chwilę obecną wyglądają naprawdę świetnie i co ciekawe właściwie prócz jednej mapy na najgorszą obecnie w lidze ESCĘ nie mieli żadnych problemów z ograniem reszty stawki, gdzie średnio notują o 12 zabójstw więcej niż ich rywale.

Czeka nas kawał dobrego Ligi Legend i spotkanie na szczycie w naszym rodzimym regionie i obie ekipy na pewno będą chciały narzucić swój styl gry choć tu na pewno plusik w stronę AGO, które w każdym z dotychczasowych ośmiu spotkań narzucali swoje tempo gry i ich agresywny styl gry przekładał się na prawie 29 zabójstw na mecz. Myślę, że hit również nie rozczaruje i na 75% zobaczymy tutaj przynajmniej 25 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
IHG vs AGOover 24.5 zabójstw1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Illuminar Gaming vs AGO Rogue typ i analiza 28.06.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj