Illuminar Gaming vs Entropiq typ i analiza 24.08.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę ruszamy z letnimi rozgrywkami EU Masters i oczywiście turniej zaczyna się od fazy Play In, w której będziemy mieć jedną formację reprezentującą Ultraligę – IHG, a trafili oni do grupy z Vitality.bee, For The Win i Entropiq i śmiało można nazwać ją grupą śmierci.

Illuminar Gaming vs Entropiq typ i analiza 24.08.2022r. - środa.
Illuminar Gaming vs Entropiq typ i analiza 24.08.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania IHG vs Entropiq.

Aktualne kursy bukmacherów:

Illuminar Gaming oczywiście zajęło trzecie miejsce w letnim splicie Ultraligi i dlatego rozpoczynają turniej od fazy kwalifikacji, ale trzeba uczciwie przyznać, że byli sporo słabsi zarówno od AGO Rogue jak i od Zero Tenacity choć również sporo lepsi od reszty stawki w naszej rodzimej lidze.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Entropiq z kolei na wiosnę byli mistrzami Hitpoint Masters i na EU Master byli o krok od awansu do głównej drabinki przegrywając dwumecz na UoL Sexy Edition 0-2 pozbawili się szans awansu do niej. Latem było ciut gorzej, bo ostatecznie zajęli drugie miejsce, lecz również premiujące do tego turnieju choć teraz będzie jeszcze ciężej.

W grupie B zdecydowanym faworytem jest Vitality.bee jak zresztą każda ekipa z francuskiej ligi, ale mistrzowie LPLOL – FTW i druga ekipa ligi Czesko-słowackiej mają spore doświadczenie i mogą trochę napsuć krwi zarówno Francuzom jak i mniej doświadczonemu IHG, które jednak w obecnej mecie odnajduje się naprawdę dobrze i przynajmniej na początku bez większego problemu powinni radzić sobie z tymi słabszymi ekipami, a tu dam 80% szans na nich.

SpotkanieTypKursBukmacher
IHG vs Entropiq11.58Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Illuminar Gaming vs Entropiq typ i analiza 24.08.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj