Illuminar Gaming vs Gentelmen’s Gaming typ i analiza 10.08.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę dojdzie do najprawdopodobniej najważniejszego pojedynku w całym sezonie Ultraligi, bo IHG z Gentelmen’s Gaming zagrają serię best of five, z której zwycięzca nie tylko zostanie w grze o wygranie całego letniego splitu, ale zapewni sobie udział w EU Masters, zaś przegrany definitywnie zakończy ósmy sezon Ultraligi tu i teraz.

Illuminar Gaming vs Gentelmen's Gaming typ i analiza 10.08.2022r. - środa.
Illuminar Gaming vs Gentelmen’s Gaming typ i analiza 10.08.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania IHG vs GG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Illuminar Gaming przez cały letni split wyglądało na ekipę, która może powalczyć nawet o top 2 w fazie grupowej, ale ostatecznie ciut słabsza dyspozycja w końcówce i dwie porażki na Zero Tenacity przekreśliły ich szanse na to. W Play offach już rozprawili się z Iron Wolves, gdzie padł wynik 3:1 choć trzeba przyznać, że pierwsze trzy mapy były dość wyrównane.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Gentelmen’s Gaming z kolei kontynuuje swoją niesamowitą serię zwycięstw i choć stracili jedną mapę na Goskillę to i tak wynik 9:1 w ostatnich dziesięciu mapach jest wynikiem wybitnym. Trzeba przyznać, że niesamowicie poprawili się w walkach drużynowych, w których zdecydowanie górowali nad swoimi pierwszymi rywalami z Play offów.

Oczywiście bukmacherzy nie wierzą w to żeby Gentelmen’s Gaming pokonali IHG i awansowali do EU Masters, ale również nie bardzo wierzyli w to, że przejdą pierwszą rundę, a tu wygrali ją może jeszcze pewniej od ich środowych rywali. Czy uda im się przejść IHG tego nie wiem i na pewno jest to dużo cięższe zadanie niż w pierwszej rundzie, ale jeśli będą rozgrywać tak walki drużynowe to na 80% ugrają przynajmniej jedną mapę.

SpotkanieTypKursBukmacher
IHG vs Gentelmens2 (+2.5 map)1.56STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Illuminar Gaming vs Gentelmen’s Gaming typ i analiza 10.08.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj