Illuminar Gaming vs Goskilla typ i analiza 20.07.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko trzy kolejki zostały do zakończenia sezonu zasadniczego w Ultralidze i sytuacja w tabeli zrobiła się niesamowicie ciekawa choć IHG ma już pewny awans, a Goskilla prawie zapewniony to jednak obie formacje powalczą o jak najwyższe miejsce przed rozpoczęciem play offów, które zagwarantuje łatwiejszą ścieżkę do awansów dalej.

Illuminar Gaming vs Goskilla typ i analiza 20.07.2022r. - środa.
Illuminar Gaming vs Goskilla typ i analiza 20.07.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania IHG vs Goskilla.

Aktualne kursy bukmacherów:

Illuminar Gaming jest chyba ostatnią formacją która może zagrozić AGO w wykonaniu perfect splitu i choć zdarzały się im wpadki to ich wygrane są niesamowicie przekonujące i wczoraj przejechali się po Devils.one, gdzie w piętnastej minucie mieli już ponad 3700 złota przewagi choć zdjęli tylko jedno opancerzenie więcej z wież rywali.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Goskilla z kolei wczoraj dostała srogą lekcję od Gentelmen’s Gaming, którzy jak w poprzednim sezonie w końcówce ruszyli z wygrywaniem, ale bardziej niepokojące jest to, że na dolnej alejce Baybror mocno uczepił się Jinx, która wciąż jest dobra, ale w specyficznych walkach a Cospect Nautiliusa, którym rozegrał już sześć gier, a więc aż 40% w tym sezonie.

W pierwszym spotkaniu lepszy okazał się zespół Illuminar Gaming, choć same spotkanie było naprawdę wyrównane i świetna walka drużynowa w 38 minucie przeważyła szalę zwycięstwa na stronę IHG, a sam mecz opiewał w wiele bardzo agresywnych akcji i zwrotów wydarzeń na mapie. Po drugim spotkaniu spodziewam się podobnego przebiegu i drużyny grają jeszcze ofensywniej niż wcześniej, więc na 75% ujrzymy tam przynajmniej 28 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
IHG vs Goskillaover 27.5 zabójstw1.94STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Illuminar Gaming vs Goskilla typ i analiza 20.07.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj