Illuminar Gaming vs Iron Wolves typ i analiza 02.08.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek rozpoczynamy również Play offy w Ultralidze, gdzie sześć zespołów powalczy o wygranie letniego splitu, zaś cztery z sześciu o ostatnie zagwarantowane miejsce w kończącym sezon turnieju EU Masters. Jednak najważniejszy jest fakt, że we wtorek i środę kolejne dwie ekipy zakończą ósmy sezon Ultraligi.

Illuminar Gaming vs Iron Wolves typ i analiza 02.08.2022r. - wtorek.
Illuminar Gaming vs Iron Wolves typ i analiza 02.08.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania IHG vs IW.

Aktualne kursy bukmacherów:

Illuminar Gaming jest zdecydowanym faworytem w walce o ostatni bilet na EU Masters, ale również ekipą która może zagrozić wielkiej dwójce choć pozostałej trójki bym nie skreślał, bo w końcówce sezonu właśnie szczególnie Iron Wolves i Gentelmen’s Gaming wyglądali naprawdę dobrze, a IHG złapało lekką zadyszkę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Iron Wolves po wymianie leśnika zanotowali wynik 3-1 i trzeba przyznać, że Gaboesh odmienił tę formację choć na Goskillę sytuacja wyglądała na opłakaną to jednak potrafili zmusić do kilku błędów rywali dzięki czemu odwrócili losy rywalizacji, choć jak wiadomo jednak nie wystarczyło to na miejsce wyższe niż szóste.

Choć bukmacherzy upatrują tutaj wielkiego faworyta w zespole Illuminar Gaming to osobiście wydaje mi się, że rywalizacja będzie dużo bardziej zacięta niż wskazują na to kursy i szczerze wątpię by zamknęła się ona w trzech mapach, ale widziałem, że bukmacherzy mają jeszcze ciekawszą ofertę w postaci długości pierwszej mapy. Wydaje mi się, że szczególnie w pierwszej mapie obie ekipy podejdą do siebie z dużym respektem i ta mapa potrwa przynajmniej 31 minut na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
IHG vs Iron Wolvesover 31 minut pierwsza mapa1.70STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Illuminar Gaming vs Iron Wolves typ i analiza 02.08.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj