Illuminar Gaming vs Orbit Anonymo typ i analiza 14.03.2023r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W między czasie rusza faza Play Off w naszej rodzimej Ultralidze i tradycyjnie zespoły przechodzą do gry w best of five, a więc czekać nas może nawet pięć map. W pierwszym spotkaniu zmierzy się Illuminar Gaming, który został wybrany przez Orbit Anonymo mimo, że na szóstej pozycji rywalizację skończyło Alior Bank Team.

Illuminar Gaming vs Orbit Anonymo typ i analiza 14.03.2023r. - wtorek.
Illuminar Gaming vs Orbit Anonymo typ i analiza 14.03.2023r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania IHG vs Orbit.

Aktualne kursy bukmacherów:

Illuminar Gaming fazę grupową zakończyło z wynikiem 9-9 i choć skład był po cześci eksperymentalny to chyba jednak troszkę więcej wymagałem od IHG, a szczególnie teraz można stwierdzić, że wysiłki Polskiego Koza często szły na marne, ale zawodnik z górnej alei ma za sobą naprawdę dobry sezon.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Orbit Anonymo to już… trzecia nazwa i trzecia organizacja, która przejęła chłopaków po Goskilli i później Szatach Bobra i trochę szkoda chłopaków bo szczególnie w ostatnim tygodniu, w którym zrobili 0-3 przegrywając m.in z Exeed widać było, że mają więcej spraw organizacyjnych i nie potrafili skupić się na grze przez co nie obronili miejsca w pierwszej dwójce.

Jednak chłopaki z Orbitu mieli tydzień czasu na to by odnaleźć się w nowej rzeczywistości i wrócić na właściwe tory i żeby ten ostatni tydzień się nie wydarzył to kompletnie dominowali ligę pod przewodnictwem Roisona i Hiro. W sezonie zasadniczym było 2:0 dla Orbit choć szczególnie drugie spotkanie było dość wyrównane, ale mimo wszystko bardziej doświadczona drużyna po 30 minucie ogrywała swoich rywali mądrością w poruszaniu się po mapie. Myślę, że nie będzie to seria do jednej bramki, ale zamknie się maksymalnie w czterech mapach dla Orbit Anonymo, którzy mają naprawdę duże doświadczenie w seriach Bo5 i przez cały sezon byli w naprawdę świetnej formie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Illuminar Gaming vs Orbito Anonymo1 (-1.5 mapy)1.70Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Illuminar Gaming vs Orbit Anonymo typ i analiza 14.03.2023r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj