Indiana Pacers vs Boston Celtics typ i analiza 27.02.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dziś w hali Bankers Life Fieldhouse miejscowe Pacers podejmie zespół z Bostonu i choć sam mecz wydaje się być mało interesujący to jednak już kursy wystawione sugerują, że można zaryzykować pogranie tego spotkania, bo szczególnie u gospodarzy wiele się zmieniło.

Indiana Pacers vs Boston Celtics typ i analiza 27.02.2022r. - niedziela.
Indiana Pacers vs Boston Celtics typ i analiza 27.02.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Pacers vs Celtics.

Aktualne kursy bukmacherów:

Włodarze Indiany jasno pokazali, że w tym roku stawiają na 'tankowanie’ i w oknie transferowym pozbyli się Carisa LeVerta za kontuzjowanego Rubio i trzy wybory w drafcie, ale ważniejszą wymianą było oddanie Sabonisa, Holidaya i Lamba za Haliburtona, Hielda i Thompsona z Sacramento Kings.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Boston Celtics w zimowym oknie transferowym dokonali kilku transferów, ale za to bardzo mądrych, bo pozbyli się tych zawodników, których w klubie nie chcieli jak Schroder, Freedem, Fernando, Langford czy Richardson, a wzmocnili skład tam gdzie potrzebowali, a więc wyższymi zawodnikami jak Theis czy na rozegraniu ściągając bardzo dobrego Derricka White.

W tym sezonie obie ekipy spotkały się już dwukrotnie i było to w styczniu tego roku, gdzie dwukrotnie lepsi okazali się zawodnicy z Celtics. Jednak to wszystko było przed zakończeniem okna transferowego, a więc teraz wydaje się, że Indiana jest jeszcze słabsza, a Celtics jeszcze mocniejszy niż wtedy. Dlatego też wydaje mi się, że dziś naturalnym będzie wysoka wygrana Bostonu, a handicap -11.5 powinni zrobić na 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pacers vs Celtics2 (-11.5 pkt)2.25Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Indiana Pacers vs Boston Celtics typ i analiza 27.02.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj