Typy bukmacherskie Typy na dziś Indiana Pacers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 16.03.2022r. – środa.

Indiana Pacers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 16.03.2022r. – środa.

0
340

Po wczorajszej kompletnej klapie na NBA spróbujemy się odbić mimo czterech spotkań przynajmniej dwa z nich są bardzo ciekawe pod względem kursowym. Zaczniemy od spotkania w hali Bankers Life Fieldhouse  w Indianapolis, gdzie zdecydowanym faworytem będą goście.

Indiana Pacers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 16.03.2022r. - środa.
Indiana Pacers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 16.03.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Pacers vs Grizzlies.

Aktualne kursy bukmacherów:

Pacers są na pewno jednym z większych rozczarowań tego sezonu i nawet w czasie zimowego okna transferowego zdali sobie z tego sprawę i zgodzili się na słaby na dzień dzisiejszy, ale dobry do budowania nowego składu trade. Teraz jeszcze tylko spaść jak najniżej i dostać jak najlepszy numer w drafcie i coś tam można budować.

Z tym przegrywaniem to raczej nie będzie ciężko, bo dziś nie zobaczymy Brogdona, McConnella, Rubio, Stephensona, Turnera, Warrena i najprawdopodobniej Duarte oraz Bitadze co sprawia, że właściwie większość podstawowego składu wypada właściwie to zostaje Haliburton, który do klubu przyszedł w zimowym okienku.

Wygląda na to, że będzie to łatwe spotkanie dla gości nawet jak na listę kontuzjowanych umieszczony został Morant, ale na chwilę obecną narracja jest taka, że raczej w tym spotkaniu wystąpi co by jeszcze wzmocniło przyjezdnych, ale i bez swojej gwiazdy na 80% powinni pokryć handicap -7.5.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pacers vs Grizzlies2 (-7.5)2.04BetClic

0 / 5. Ocen: 0