Indiana Pacers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 16.03.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po wczorajszej kompletnej klapie na NBA spróbujemy się odbić mimo czterech spotkań przynajmniej dwa z nich są bardzo ciekawe pod względem kursowym. Zaczniemy od spotkania w hali Bankers Life Fieldhouse  w Indianapolis, gdzie zdecydowanym faworytem będą goście.

Indiana Pacers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 16.03.2022r. - środa.
Indiana Pacers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 16.03.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Pacers vs Grizzlies.

Aktualne kursy bukmacherów:

Pacers są na pewno jednym z większych rozczarowań tego sezonu i nawet w czasie zimowego okna transferowego zdali sobie z tego sprawę i zgodzili się na słaby na dzień dzisiejszy, ale dobry do budowania nowego składu trade. Teraz jeszcze tylko spaść jak najniżej i dostać jak najlepszy numer w drafcie i coś tam można budować.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z tym przegrywaniem to raczej nie będzie ciężko, bo dziś nie zobaczymy Brogdona, McConnella, Rubio, Stephensona, Turnera, Warrena i najprawdopodobniej Duarte oraz Bitadze co sprawia, że właściwie większość podstawowego składu wypada właściwie to zostaje Haliburton, który do klubu przyszedł w zimowym okienku.

Wygląda na to, że będzie to łatwe spotkanie dla gości nawet jak na listę kontuzjowanych umieszczony został Morant, ale na chwilę obecną narracja jest taka, że raczej w tym spotkaniu wystąpi co by jeszcze wzmocniło przyjezdnych, ale i bez swojej gwiazdy na 80% powinni pokryć handicap -7.5.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pacers vs Grizzlies2 (-7.5)2.04BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Indiana Pacers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 16.03.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy drugi weekend z europejskimi rozgrywkami LEC w grze League of Legends i w pierwszym tygodniu dostaliśmy...

Typy na dzisiaj