Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks typ i analiza 28.11.2021r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przed nami kolejna noc w NBA i aż dwa spotkania w europejskim czasie, a my zajmiemy się spotkaniem ze wschodniej konferencji, gdzie w Bankers Life Fieldhouse miejscowa Indiana Pacers podejmie mistrzów NBA Milwauke Bucks w zapowiadającym się na naprawdę ciekawe spotkanie.

Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks typ i analiza 28.11.2021r. - niedziela.
Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks typ i analiza 28.11.2021r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Pacers vs Bucks.

Aktualne kursy bukmacherów:

W końcu spotkanie, gdzie kluby zagrają w praktycznie pełnych składach, bo zabraknie tylko dwóch zawodników Warrena u gospodarzy i DiVincenzo oraz Lopez u gości. Więc po tym spotkaniu będziemy mieć pełny obraz tego w jakiej formie znajdują się oba kluby.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Indiana na razie nie może zaliczyć startu rozgrywek do udanych, bo na chwilę obecną notują tylko 9 zwycięstw w 21 spotkaniach co sprawia, że są dopiero na trzynastym miejscu na wschodzie. Największym mankamentem gospodarzy są rzuty obwodowe, a raczej ich słaba 33% skuteczność. Do tego tylko pięciu zawodników rozegrało wszystkie 21 spotkań co na pewno nie dobrze wpływa na zgranie i najważniejsze brak tam klarownego lidera.

Liderów za to nie brakuje w Bucks i od momentu powrotu Middletona do gry notują bardzo dobrą serię sześciu zwycięstw z rzędu, dzięki czemu wskoczyli na piąte miejsce w konferencji wschodniej z bilansem 12 wygranych i 8 porażek. Powrót Khrisa do gry równoważy grę ofensywną mistrzów NBA i bardzo rośnie zagrożenie rzutowe z drugiej linii, bo gwiazda Bucks ma skuteczność prawie 40% zza łuku. To właśnie powrót tego zawodnika skłania mnie do postawienia na wygraną gości. Z Krisem w składzie są drużyną z bardziej urozmaiconą ofensywą, a i w defensywie szczególnie Giannis powinien radzić sobie z wysokimi Pacers, a więc największą bronią gospodarzy. Wydaje mi się, że Bucks te spotkanie wygrają i dam im 75% szans na to.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pacers – Bucks21.77LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks typ i analiza 28.11.2021r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj