Indiana Pacers vs San Antonio Spurs typ i analiza 02.11.2021r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne spotkanie i znów gospodarze ze wschodu, ale tym razem przenosimy się do Indianapolis, gdzie w hali Bankers Life Fieldhouse miejscowa Indiana zmierzy się z San Antonio Spurs i pod kilkoma względami to naprawdę ciekawe spotkanie.

Indiana Pacers vs San Antonio Spurs typ i analiza 02.11.2021r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Pacers vs Spurs.

Aktualne kursy bukmacherów:

Indiana nie może zaliczyć startu sezonu do udanych, bo po siedmiu spotkaniach mają dopiero tylko jedno zwycięstwo i są jedną z trzech ekip z najgorszym bilansem w całej lidze. Do tego od startu sezonu zmagają się z kłopotami kadrowymi, które zamiast się poprawiać to jeszcze się pogarszają.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Dziś prócz Jacksona, Martina i Lamba najprawdopodobniej zabraknie dwóch liderów Brogdona i LeVerta. Szczególnie brak tego ostatniego byłby dość problematyczny bo Caris dopiero co powrócił po kontuzji pleców i po pierwszym spotkaniu z Toronto znów narzeka na ból w nich, a odnowienie kontuzji to by był naprawdę duży cios w zespół Indiany.

San Antonio Spurs dziś w pełnym zestawieniu nie licząc dwójki dłużej kontuzjowanych Collinsa i McDermotta, a więc dziś zobaczymy liderów Murraya, White, Johnsona, Younga czy Poeltla, a ten skład ma spory potencjał co pokazali dwa dni temu ogrywając mistrzów NBA i to w ich hali. Jeśli dziś wszyscy przewidywani zawodnicy nie zagrają to dam spokojne 70-30 na korzyść SAS jeśli zagra Brogdon i LeVert te szanse się wyrównają, ale szczególnie występ tego drugiego jest mocno wątpliwy, więc dalej bardzo duże value w stronę przyjezdnych.

SpotkanieTypKursBukmacher
Indiana – SAS22.30Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Indiana Pacers vs San Antonio Spurs typ i analiza 02.11.2021r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj