Indiana Pacers vs San Antonio Spurs typ i analiza 02.11.2021r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne spotkanie i znów gospodarze ze wschodu, ale tym razem przenosimy się do Indianapolis, gdzie w hali Bankers Life Fieldhouse miejscowa Indiana zmierzy się z San Antonio Spurs i pod kilkoma względami to naprawdę ciekawe spotkanie.

Indiana Pacers vs San Antonio Spurs typ i analiza 02.11.2021r. - wtorek.
Indiana Pacers vs San Antonio Spurs typ i analiza 02.11.2021r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Pacers vs Spurs.

Aktualne kursy bukmacherów:

Indiana nie może zaliczyć startu sezonu do udanych, bo po siedmiu spotkaniach mają dopiero tylko jedno zwycięstwo i są jedną z trzech ekip z najgorszym bilansem w całej lidze. Do tego od startu sezonu zmagają się z kłopotami kadrowymi, które zamiast się poprawiać to jeszcze się pogarszają.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dziś prócz Jacksona, Martina i Lamba najprawdopodobniej zabraknie dwóch liderów Brogdona i LeVerta. Szczególnie brak tego ostatniego byłby dość problematyczny bo Caris dopiero co powrócił po kontuzji pleców i po pierwszym spotkaniu z Toronto znów narzeka na ból w nich, a odnowienie kontuzji to by był naprawdę duży cios w zespół Indiany.

San Antonio Spurs dziś w pełnym zestawieniu nie licząc dwójki dłużej kontuzjowanych Collinsa i McDermotta, a więc dziś zobaczymy liderów Murraya, White, Johnsona, Younga czy Poeltla, a ten skład ma spory potencjał co pokazali dwa dni temu ogrywając mistrzów NBA i to w ich hali. Jeśli dziś wszyscy przewidywani zawodnicy nie zagrają to dam spokojne 70-30 na korzyść SAS jeśli zagra Brogdon i LeVert te szanse się wyrównają, ale szczególnie występ tego drugiego jest mocno wątpliwy, więc dalej bardzo duże value w stronę przyjezdnych.

SpotkanieTypKursBukmacher
Indiana – SAS22.30Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Indiana Pacers vs San Antonio Spurs typ i analiza 02.11.2021r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj