Indiana Pacers vs San Antonio Spurs typ i analiza 22.10.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Sezon NBA rozkręca się na dobre i dzisiaj zaczniemy od spotkania między wschodem, a zachodem, a dokładniej Indianą Pacers i San Antonio Spurs i jest to jeden z tych pojedynków, w których 'nikt nie chce wygrać’, a obie ekipy bardzo mocno się natrudziły by mocno przed sezonem się… osłabić.

Indiana Pacers vs San Antonio Spurs typ i analiza 22.10.2022r. - sobota.
Indiana Pacers vs San Antonio Spurs typ i analiza 22.10.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Pacers vs SAS.

Aktualne kursy bukmacherów:

Pacers przed sezonem zwolniło Rubio, Smitha, Stephensona, Warrena oraz dokonali wymiany, w której za Malcolma Brogdona, gdzie dostali kilka zapchaj dziur oraz pierwszorundowe picki draftu 2023 i jest to ewidentne tankowanie pod pick numer jeden przyszłorocznego draftu, gdzie chcieliby zbudować drużynę opartą na Haliburtonie, Hieldzie, Turnerze oraz nowej gwieździe.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jeszcze ciekawiej było w San Antonio Spurs, gdzie obecny skład zapewne miałby spore kłopoty z pokonaniem topowych europejskich zespołów, a najlepiej zarabiającym zawodnikiem Spurs w tym sezonie będzie… Doug McDermott. Jednak tak słaby skład to na pewno szansa dla naszego rodzynka w NBA Jeremiego Sochana, który pierwszy swój mecz w najlepszej lidze świata rozpoczął w startowej piątce.

Jest to jedno z tych spotkań, gdzie będzie liczyła się tylko ambicja młodych zawodników, bo dla włodarzy sezon, w którym skończyliby nawet i 10-72 żadną tragedią by nie był, bo to zwiększa szanse na dostanie Victora Wembanyamy w drafcie. Jednak mimo wszystko Pacers ma lepszą szczególnie s5 i przewagę hali dlatego też stawiam na ich zwycięstwo minimum pięcioma oczkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pacers vs SAS1 (-4.5)2.06BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Indiana Pacers vs San Antonio Spurs typ i analiza 22.10.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj