Industria Kielce vs Aalborg typ i analiza 15.02.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko trzy kolejki dzielą nas od końcowych rozstrzygnięć w fazie grupowej Ligi Mistrzów i Mistrzowie Polski do zajęcia miejsca w pierwszej dwójce potrzebują jeszcze zaledwie jednego punktu, zaś wicemistrzowie Danii mają jeszcze jakieś szanse na trzecie miejsce, ale równie dobrze mogą skończyć jeszcze na szóstej pozycji.

Industria Kielce vs Aalborg typ i analiza 15.02.2023r. - środa.
Industria Kielce vs Aalborg typ i analiza 15.02.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania Kielce vs Aalborg.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.42 – 11.00 – 3.80 (Fortuna),
  • 1.40 – 9.50 – 4.00 (STS),
  • 1.41 – 10.00 – 3.75 (Betclic).

Kielce do końca nie mają zbyt łatwego harmonogramu mimo aż dwóch domowych spotkań to jednak Aalborg i Barcelona to bardzo mocni rywale, zaś jedyny wyjazd odbędzie się we francuskim Nantes, gdzie też na pewno lekko nie będzie. Jednak podopieczni Talanta Dujszebajewa po fatalnej pierwszej połowie z THW Kiel grali już tylko lepiej i ciężko uwierzyć by nie zdobyli choćby punktu w ostatnich trzech spotkaniach.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Szczególnie, że wicemistrzowie Danii do Kielc przyjadą bez swojej największej gwiazdy – Hansena, który poprosił o parę tygodni wolnego przez problemy ze stresem i na pewno jest to osłabienie, ale jednak nie mieli problemu z pokonaniem Picku Szeged 33:27, bo jednak koniec końców Barthold, Claar, Sandell, Bjornsen czy Palmarsson to bardzo kluczowi zawodnicy.

W pierwszym spotkaniu w Danii obie ekipy dały świetne widowisko i po zaciętym spotkaniu Kielce wygrały 30:28. W porównaniu do tamtego spotkania w Aalborgu zabraknie wspominanego Hansena zaś w Kielcach wytransferowanego już do Veszprem Remiliego, a więc można powiedzieć, że obie ekipy będą mieć podobne osłabienia, ale wielkim atutem będzie fakt rozgrywania spotkania w Hali Legionów, gdzie Kielczanie jeszcze nie przegrali i mają średnią przynajmniej 6 bramek przewagi w meczu dlatego też pewnie Kielce odniosą jeszcze spokojniejsze zwycięstwo niż w Danii i wygrają minimum trzema bramkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kielce vs Aalborg1 (-2.5)1.85Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Industria Kielce vs Aalborg typ i analiza 15.02.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj