Infinity Esports vs Red Canids typy i analiza 05.10.2021 – wtorek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Grupa A jest naprawdę ciekawym zestawieniem i choć wielkimi faworytami do wyjścia są LNG i HLE to te trzy drużyny między sobą będą toczyć naprawdę zażarte bitwy i można upolować tutaj ciekawe kursy, a ja postaram się właśnie to zrobić.

Infinity Esports vs Red Canids typy i analiza 05.10.2021 - wtorek
Infinity Esports vs Red Canids typy i analiza 05.10.2021 – wtorek

Typy i analiza na spotkanie INF vs RED

Aktualne kursy bukmacherów:

Infinity to mistrzowie Ameryki Łacińskiej i w tym roku we własnej lidze praktycznie nie mieli sobie równych, a to za sprawą ściągnięcia środkowego – Cody oraz gracza górnej alejki Buggaxa, a ten zna już smak Play Inów, bo dwa lata temu razem z organizacją Isurus walczyli o fazę główną mistrzostw.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Ciekawsza sprawa ma się z RED Canids, bo oni do brazylijskich play offów przystępowali z.. ostatniego slota i po świetnych play offach oraz niespodziance w drugiej części drabinki, gdzie paiN gaming sensacyjnie przegrało na Resngę co otworzyło drogę RED do udziału w Play Inach MŚ.

Prawdę mówiąc RED we własnej lidze nie jest najmocniejsze i splot szczęśliwych wydarzeń sprawił, że są tu an Islandii. Grają bardzo agresywną Ligę z nawet skłonnościami do coin flipowania gier, a we wtorek zagrają na drużynę, która jak ognia unika wczesnych potyczek i w lidze mieli naprawdę małą ilość zabójstw na mecz. Turniej będzie rozgrywany na patchu 11.19, na którym na pewno do gry wróci trochę tanków, a więc przynajmniej w tej fazie i przy tych umiejętnościach te spokojniejsze drużyny powinny radzić sobie lepiej dlatego też uważam, że INF wygra te spotkanie na 70%, a również można zagrać bezpieczniejsza opcję w LvBet z +8.5 zabójstw w stronę Inf z 80% prognozą.

SpotkanieTypKursBukmacher
Red – INF22.30Lvbet
Red – INF2 (+8.5 zabójstw)1.52Lvbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Infinity Esports vs Red Canids typy i analiza 05.10.2021 – wtorek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj