Invictus Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 22.06.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rywalizacja w Chinach nabiera tempa i już parę ekip rozegrało po cztery spotkania, a więc można powiedzieć, że zamykamy 1/4 część sezonu i spotkania będą coraz więcej 'ważyły’ szczególnie dla tych ekip, które realnie chcą walczyć o Play Offy jak niewątpliwie EDward Gaming.

Invictus Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 22.06.2022r. - środa.
Invictus Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 22.06.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania IG vs EDG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Muszę przyznać, że Invictus Gaming trochę zaskoczyło mnie dobrym startem, gdzie w starciach na Weibo, FunPlus i Top Esports myślałem, że ugrają maks 1-2 mapy, a oni potrafili zdobyć nawet punkt pokonując 2:0 FunPlus oraz jeszcze urwali jedną mapę Weibo, a więc naprawdę niezły start lata.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei start letniego splitu aktualnych mistrzów świata uznałbym za średnio udany. W sumie wygrali 2 z 3 spotkań, ale porażka 0:2 na JD Gaming nie przystoi jak bronisz tytułu mistrzowskiego, ale jednak wciąż dość pewnie zwyciężyli na Weibo oraz FunPlus Phoenix, więc tymi wynikami się jednak bronią.

Trzeba jednak przyznać, że JD Gaming na chwilę obecną znajdują się w kapitalnej formie i wygrali cztery z czterech spotkań z dużą łatwością, więc taka porażka jest jak najbardziej wkalkulowana, ale również trochę obudzi mistrzów świata. Wiadomo, że w Chinach nawet wejście do Play offów jest czasem trudne do wykonania, a im wyższa pozycja tym lepiej, bo miejsca 1-2 wchodzą już do półfinałów, a jak wiadomo by tam się znaleźć nie można gubić punktów i EDG od tego momentu będzie grało na pewno dużo bardziej uważnie i jutro na 70% zrobią 2:0 i wrócą na dobre tory.

SpotkanieTypKursBukmacher
IG vs EDG0:21.96Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Invictus Gaming vs EDward Gaming typ i analiza 22.06.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj