Iron Wolves vs AGO Rogue typ i analiza 19.07.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W wiosennym splicie obie ekipy spotkały się w finale siódmego sezonu Ultraligi i oczywiście reprezentowały nas w turnieju kończący sezon w regionalnych ligach Europy – EU Masters. Jednak latem AGO idzie po historyczny perfect split, zaś Iron Wolves stoi nad przepaścią i jak nie poprawia gry zabraknie ich w Play offach.

Iron Wolves vs AGO Rogue typ i analiza 19.07.2022r. - wtorek.
Iron Wolves vs AGO Rogue typ i analiza 19.07.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania IW vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

W ostatnich dwóch tygodniach Iron Wolves wyglądało jak najgorsza drużyna w lidze i nie bez przypadku przegrywali na takie zespoły jak Gentelmen’s Gaming, Team ESCA Gaming i Komil&Friends, które obecnie znajdują się na dole tabeli, ale dzięki tym wygranym złapali kontakt, tracąc tylko punkt do będących na szóstym miejscu IW.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

AGO z kolei szlifuje swój własny rekord, który przed tym splitem wynosił 12-0 i w Ultralidze trwa wielkie odliczanie, bo tylko cztery spotkania dzielą ich od legendarnego perfect splitu choć nie można nie wspomnieć o tym, że parę spotkań mieli naprawdę na ostrzu noża i zwykle były to właśnie te wtorkowe pojedynki.

Iron Wolves w takim spotkaniu nie będzie mieć nic do stracenia i będą musieli zaskoczyć czymś we wczesnej fazie gry i od pięciu tygodni AGO właśnie gorzej gra we wtorek, a potem w środę rozjeżdża kolejnych rywali. Iron Wolves to ekipa z dużym potencjałem, który może pokazać się w każdej chwili i na pewno będą chcieli wykorzystać fakt, że AGO słabo wchodzi w kolejne tygodnie z rzędu, choć w ich zwycięstwo nie wierzę zbyt bardzo to jednak urwą na pewno kilka zabójstw i ostatecznie będzie ich powyżej 28.

SpotkanieTypKursBukmacher
Iron Wolves vs AGOOver 27.5 zabójstw1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Iron Wolves vs AGO Rogue typ i analiza 19.07.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj