Iron Wolves vs Exeed typ i analiza 29.05.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W poniedziałek wystartuje letni sezon Ultraligi i trzeba przyznać, że okienko transferowe przed nim było niezwykle ciekawe i spora część drużyn postanowiła przebudować swoje całe składy, a to sprawi, że przynajmniej z początku dość ciężko będzie oddsmakerom oceniać siłę poszczególnych formacji.

Iron Wolves vs Exeed typ i analiza 29.05.2023r. - poniedziałek.
Iron Wolves vs Exeed typ i analiza 29.05.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania IW vs Exeed.

Aktualne kursy bukmacherów:

Jedną z organizacji, która postanowiła kompletnie przebudować skład było Iron Wolves, które podziękowało dla Gabbo, Baldyygi, Kakanowi, Adisonowi, Sauliusowi i ChosenOne i obecnie prezentują się w składzie HeSSZero, Jaunatis, Zty, Syzyfek oraz M0NK i na pewno ich siłę będzie bardzo ciężko określić.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Podobnie zresztą sprawy potoczyły się w Exeed, które podziękowało za grę Slipperowi, Damkexowi, Weannie, xeonerrowi i Jaqenowi, a obecny roster to Shelfmade, Roshan, Vigil, Endz oraz bardzo doświadczony Mystiques i według mnie jest to jeden z ciekawszych składów tego sezonu w Ultralidze.

Roshan to bardzo doświadczony leśnik, który grał w GamerLegion, Bifrost czy Anorthosis Famaguście, Endz grał w mousesports, a Patryk Piórkowski przecież ma nawet doświadczenie z LEC i choć Iron Wolves również będzie warte obserwowania to jednak te doświadczenie mają dużo mniejsze i przynajmniej na początku sezonu powinno być tu kluczowe i spotkanie te wygra Exeed.

SpotkanieTypKursBukmacher
Iron Wolves vs Exeed22.21Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Iron Wolves vs Exeed typ i analiza 29.05.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj