Iron Wolves vs Forsaken typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niesamowicie ciekawie zapowiada się również końcówka sezonu w Ultralidze, gdzie wszyscy fani zadają sobie pytanie czy AGO Rogue zrobi historyczny perfect split, ale również do obsadzenia zostały jeszcze dwa lub nawet trzy miejsca w Play offach, a i również dojdzie do bezpośredniego spotkania o drugie miejsce w fazie grupowej, które daje duży handicap.

Iron Wolves vs Forsaken typ i analiza 26.07.2022r. - wtorek.
Iron Wolves vs Forsaken typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania IW vs Forsaken.

Aktualne kursy bukmacherów:

Wicemistrzowie wiosennego splitu będą się bić o awans do Play offów do ostatniego dnia choć jest scenariusz, w którym już we wtorek mogą sobie je zapewnić to jest on mało realistyczny, ale trzeba przyznać, że Iron Wolves latem gra bardzo słabo choć ostatnia zmiana Krysi na Gaboesha wniosła wiele ożywienia w szeregi IW i w ostatnim meczu rozegrali najlepsze swoje zawody w tym sezonie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

O Forsaken wcale nie można napisać lepiej, bo skład był budowany z myślą o top 3, a mogą w środę zakończyć sezon 2022. Mają bardzo dobrze przećwiczone wczesne fazy gry, gdzie w piętnastej minucie mają prawie 1k złota przewagi, a mimo to wygrali zaledwie sześć z szesnastu spotkań, bo w późniejszych fazach robią mnóstwo błędów i rywale odwracają losy spotkania.

Myślę, że z Gaboeshem w składzie Iron Wolves jest równie mocne jak na wiosnę, a to zwiastuje kłopoty dla Forsaken. Mystiq i koledzy nie grają dobrze w fazach, w których Iron Wolves wyglądają na mocnych i zawsze po dwudziestej minucie próbują przycisnąć swoich rywali. Wydaje mi się, że jak Forsaken nie wygra mocno wczesnych faz gry to na 80% przegrają te spotkanie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Iron Wolves vs Forsaken11.75STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Iron Wolves vs Forsaken typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Nantes vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 29.03.2023r. – środa.

W środę rozpoczynamy rundę rewanżową 1/8 finałów Ligi Mistrzów i dziś oraz jutro poznamy kolejne cztery drużyny, które zagrają...

Typy na dzisiaj