Iron Wolves vs Goskilla typ i analiza 27.07.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Iron Wolves po zwycięstwie na Forsaken również są bardzo bliscy awansu do Play offów, ale również muszą się pilnować, bo trzeba wykonać jeszcze jeden krok. Z kolei goryle już głową w w dalszych fazach gry co było dość mocno widać podczas spotkaniu na ESCĘ.

Iron Wolves vs Goskilla typ i analiza 27.07.2022r. - środa.
Iron Wolves vs Goskilla typ i analiza 27.07.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania IW vs Goskilla.

Aktualne kursy bukmacherów:

Goskilla we wtorek zagrała bardzo słabe spotkanie przeciwko Team ESCA Gaming, gdzie praktycznie od pierwszej minuty grali z deficytem w złocie i raczej reagowali na ruchy rywali, a sami ruchów proaktywnych praktycznie nie wykonywali. Bardzo pasywna gra rodem z początku tego splitu, ale mogą sobie na to pozwolić bo na pewno im sezon się nie kończy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei Iron Wolves tak jak pisałem rozjechało Forsaken i szczerze mówiąc z Gaboeshem drużyna ta dostała drugie życie i grają o wiele lepiej choć Holender jest w składzie zaledwie dwa tygodnie. Bardzo dużo akcji już od wczesnych faz gry i rozpędzenie Corkiego na środkowej alejce sprawiło, że rywale nie mieli żadnych szans.

Wydaje mi się, że czekają nas naprawdę ciekawe Play offy, gdzie niby top 3 wygląda naprawdę mocno, ale właśnie te drużyny z dołu jak Gentelmen’s Gaming czy Iron Wolves o ile awansują to mogą sporo namieszać. IW wygląda obecnie podobnie mocno jak na wiosnę, gdzie przecież zostali wicemistrzami ligi i według mnie kurs na te spotkanie to naprawdę wielkie value, bo przed spotkaniem 80/20 w stronę IW.

SpotkanieTypKursBukmacher
Iron Wolves vs Goskilla12.10Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Iron Wolves vs Goskilla typ i analiza 27.07.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj