Iron Wolves vs Goskilla typ i analiza 28.06.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jednym z najciekawszych spotkań dzisiejszego dnia w Ultralidze będzie pojedynek IW z Goskillą, który zadecyduje zajęciu czwartego miejsca przed rundą rewanżową i posiadania 'pozytywnego wyniku’ tj. więcej wygranych niż przegranych. Oczywiście zdobycie punktu będzie również miało duże znaczenie w bezpośredniej walce o play offy.

Iron Wolves vs Goskilla typ i analiza 28.06.2022r. - wtorek.
Iron Wolves vs Goskilla typ i analiza 28.06.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania IW vs Goskilla.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy miały bardzo słaby początek ósmego sezonu i Iron Wolves ze stanu 0-2 doprowadziło do 4-4, ale ich gra nie uległa wcale jakiejś wielkiej poprawie i dalej są bardzo nieregularni. W poprzednim tygodniu potrafili zagrać naprawdę słabo przeciwko Gentelmen’s Gaming, które jest w dole tabeli, by następnego dnia zestompować całkiem dobre Devils.one.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Goskilla z kolei do stanu 4-4 doprowadziła po naprawdę słabym początku, gdzie przegrali trzy pierwsze mapy, a właściwie organizacja ta powinna mieć nawet i 5:3, ale cudowna walka drużynowa w wykonaniu IHG odwróciła losy ostatniego spotkania i przerwała serię czterech zwycięstw z rzędu Goskilli.

Jednak z kolei Goskilla z pierwszych dwóch tygodni, a ta z późniejszego okresu to kompletnie dwie różne ekipy i widać, że zawodnicy złapali formę i się zgrali dlatego też od pewnego czasu wyglądają naprawdę dobrze i według mnie na chwilę obecną grają jak top 3 ligi, zaś Iron Wolves wygląda jak zwykły średniak, który do końca będzie walczyć o awans do play offów, a w tym spotkaniu 70/30 w stronę Goskilli.

SpotkanieTypKursBukmacher
Iron Wolves – Goskilla22.01Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Iron Wolves vs Goskilla typ i analiza 28.06.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj