Iron Wolves vs Illuminar Gaming typ i analiza 06.06.2023r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek rozpocznie się drugi tydzień rywalizacji w Ultralidze i trzeba przyznać, że w pierwszym tygodniu dostaliśmy kawał naprawdę dobrej Ligi Legend, a to przecież zaledwie pierwszy z aż ośmiu tygodni rywalizacji w naszej rodzimej lidze i już pojawiło się kilku kandydatów do wyjazdu na EMEA Masters.

Iron Wolves vs Illuminar Gaming typ i analiza 06.06.2023r. - wtorek.
Iron Wolves vs Illuminar Gaming typ i analiza 06.06.2023r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania IW vs IHG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Iron Wolves przynajmniej w moim odczuciu dość sensacyjnie rozpoczęło sezon od wyniku 2:1, gdzie przegrali tylko na faworytów całej Ultraligi – Zero Tenacity, a pokonali Komil and Friends oraz Grypciocraft, choć ci ostatni mocno przebudowali skład i nie jest to aż tak duży wyczyn jak pokonanie ich na wiosnę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Illuminar Gaming również od początku sezonu pokazuje, że latem będą rywalizować nawet o najwyższe cele i podobnie jak IW rozpoczęli w pierwszym tygodniu od 2:1 pokonując Komil and Friends i Eskę Gaming, ale na sam koniec przegrywając z Forsaken, co niestety jest pierwszym kamyczkiem do ich koszyczka.

Pojawiły się pierwsze dość mocno widoczne problemy IHG w kwestii draftowania, gdzie muszą grać dookoła komfortowych dla Mrozka wyborów, który jest świetny w graniu zabójcami, ale jednak ten styl mocno utrudnia draftowanie, a Iron Wolves na razie gra bardzo spójne kompozycje, które preferują walki pięciu na pięciu i według mnie IW powinno być tu faworytem, a kurs na nich jest naprawdę fajny.

SpotkanieTypKursBukmacher
Iron Wolves vs Illuminar Gaming12.38BetClic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Iron Wolves vs Illuminar Gaming typ i analiza 06.06.2023r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj