Iron Wolves vs KRC Genk typ i analiza 05.04.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Trzeba zaakcentować fakt, że w fazie Play In grają już dwie organizacje z naszej Ultraligi i radzą sobie naprawdę przyzwoicie, bo obecnie notują 2-1. Oczywiście większe nadzieje pokładamy w Iron Wolves, które skończyło sezon na trzecim miejscu minimalnie ustępując w półfinale Esce.

Iron Wolves vs KRC Genk typ i analiza 05.04.2022r. - wtorek.
Iron Wolves vs KRC Genk typ i analiza 05.04.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania IW vs Genk.

Aktualne kursy bukmacherów:

Oczywiście obie ekipy grają w grupie C, w której znajdują się również zespoły For The Win Esports i wielcy faworyci tej grupy Vitality.Bee z Polakiem Jactrollem na pozycji wspomagającego. Z drużyną z Francji ciężko będzie powalczyć, ale awans dalej z drugiego miejsca jest jak najbardziej realny.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Wczoraj w bezpośrednim starciu górą było Iron Wolves i było to ich pierwsze spotkanie na tym turnieju przez co widać było tę nerwówkę. Ogólnie Genk postawiło dość mocny opór szczególnie na dolnej alejce, ale według mnie dużo w tym wszystkim było przypadku i kilka indywidualnych błędów ze strony zawodników z Ultraligi.

Belgowie mieli nawet sporą przewagę w tym spotkaniu, ale jak Iron Wolves ustabilizowało swoją grę i przeszli do dobrych ruchów makro na mapie to było widać, że nasza ekipa jest dużo lepsza w tych 'stałych fragmentach gry’, a same Genk ma duże problemy z przekuwaniem przewagi w dalszych etapach gry i według mnie dziś już dużo mniej nerwowe IW bez większego problemu pokona Genk.

SpotkanieTypKursBukmacher
Iron Wolves vs Genk11.72Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Iron Wolves vs KRC Genk typ i analiza 05.04.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj