Iron Wolves vs Team ESCA Gaming typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek zaczynamy już drugi tydzień Ultraligi sezonu siódmego, w którym doszło do kilku ciekawych zmian, a najważniejszą z nich jest rozszerzenie ligi do dziesięciu drużyn co na pewno uatrakcyjni rozgrywki i da możliwość wielu zawodnikom na rozwój oraz szanse wybicia się może nawet do LEC.

Iron Wolves vs Team ESCA Gaming typ i analiza 18.01.2022r. - wtorek.
Iron Wolves vs Team ESCA Gaming typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Iron vs ESCA.

Aktualne kursy bukmacherów:

Iron Wolves to jedna z dwóch nowych organizacji i to import z Litwy, bo sama organizacja wywodzi się właśnie z tego kraju, a więc jest tu kilka nowych twarzy choć dolna alejka Yashiro i Czypsy już dobrze znana w nasze Ultralidze to jednak Kakan, Souli i Saulius to nowe twarze i już przeciwko IHG 'przywitali’ się z nowymi rozgrywkami.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Team ESCA Gaming to doświadczona w Ultralidze organizacja, ale można powiedzieć, że kompletnie nowa drużyna, bo w grudniu 2021 roku podpisali kontrakty z nowymi zawodnikami i kompletnie przebudowali roster wymieniając dosłownie wszystkich zawodników stawiając na bardzo młody skład rodem z Ultraliga 2.

Bukmacherzy mocno wierzą w nowy skład Team ESCA Gaming, ale ja aż takim optymistą nie jestem. Owszem zaczęli sezon od 2-0, ale pokonali dwie najgorsze ekipy w lidze, więc to raczej obowiązek i do tego nie zrobili tego wcale w jakimś czystym stylu, bo było sporo błędów i jeśli zagrają podobnie na Iron Wolves to te spotkanie będzie klasycznym 50/50, może nawet 55/45 w stronę Iron ze względu na doświadczenie, a więc spore value.

SpotkanieTypKursBukmacher
Iron Wolves – ESCA13.00Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Iron Wolves vs Team ESCA Gaming typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj