Iron Wolves vs Team ESCA Gaming typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko dwa mecze zostały nam do rozstrzygnięcia siódmego sezonu Ultraligi i AGO Rogue spokojnie czeka na to z kim zagra w wielkim finale i czy będzie to drugi mecz z Iron Wolves, czy może pierwszy raz w tych Play Offach zmierzą się z Eską. Bez względu na rywala to zawodnicy AGO będą wielkimi faworytami choć ten mecz zapowiada się naprawdę ciekawie.

Iron Wolves vs Team ESCA Gaming typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania IW vs ESCA.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy na przestrzeni całego sezonu były tak równe, że wcale się nie dziwię, że tylko minimalnie faworyzowana jest ESCA i to zapewne za występy już w Play Offach, gdzie wygrali dwa spotkania 3:1 i 3:0 i choć są to świetne wyniki to mnie mimo wszystko styl gry tej młodej ekipy nie powalił.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Oczywiście o grze w Play Offach w wykonaniu Iron Wolves nie można napisać nic dobrego, bo w meczu z AGO nie istnieli, gdzie drugą grę przegrali zdobywając zaledwie dwie wieże i smoka, a na tablicy wyników w zabójstwach widniało zero. Jednak trzeba oddać mistrzom co mistrzowskie, bo AGO zagrało na niebotycznym poziomie.

Przed sezonem było wiadomo, że AGO powinno bić wszystkie inne ekipy na głowę, a reszta powinna bić się o drugie miejsce i nawet jak w sezonie zasadniczym wcale to tak nie wyglądało to forma przyszła na najważniejszą część sezonu. Kompletnie nie winiłbym Iron Wolves za mecz z zeszłego tygodnia i według mnie mają tutaj zdecydowanie lepszą górną połówkę mapy i jeśli uda im się zneutralizować Harpoona to na 65% awansują dalej.

SpotkanieTypKursBukmacher
Iron Wolves – Team ESCA Gaming12.01Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Iron Wolves vs Team ESCA Gaming typ i analiza 29.03.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj