Iron Wolves vs Zero Tenacity typ i analiza 23.02.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Chyba pierwszy raz typuje spotkanie dwóch ekip z Ultraligii, których organizacje nie znajdują się w Polsce, ale trzeba przyznać, że ten ruch otworzenia się na nowe organizacje i poszerzenie liczby drużyn o dwie ekipy naprawdę się sprawdza i mamy świetne emocje w tegorocznej Ultralidze.

Iron Wolves vs Zero Tenacity typ i analiza 23.02.2022r. - środa.
Iron Wolves vs Zero Tenacity typ i analiza 23.02.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Iron Wolves vs Zero Tenacity.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy w ostatnich tygodniach pokazują, że obie ekipy, ale i Goskilla ostrzą sobie zęby na Play Offy, a może nawet i na pierwszą dwójkę szczególnie Iron Wolves, które wykorzystało słabszą postawę Teamu Esca Gaming i wskoczyło na drugie miejsce w lidze, a pod względem gry można nawet pokusić się o stwierdzenie, że wyglądają najlepiej.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Iron Wolves od pewnego czasu wygląda jak druga siła w lidze mogąca nawet realnie zagrozić AGO Rogue, co w sumie na starcie rozgrywek było raczej nieprawdopodobne, ale dziś prawdziwy egzamin bo i Zero Tenacity od początku rundy rewanżowej wyglądają naprawdę dobrze i notują 3-1, a więc drugi wynik w lidze.

Dziś dostaniemy sporo odpowiedzi na pytania o obecną siłę Ultraligi jak i statusy poszczególnych drużyn. Bukmacherzy mają spory problem ze wskazaniem faworyta i widać po kursach, że korzystali z tabeli i raczej zrobiłbym tak samo, ale wydaje mi się, że Iron Wolves lepiej narzuca swój styl gry, który… raczej będzie odpowiadał również ZT, ale jednak w grze makro wyżej cenię sobie Iron Wolves i wydaje mi się, że w powolnej grze to oni wygrają choć ja gram udner 13.5 zabójstwa Zero Tenacity.

SpotkanieTypKursBukmacher
Iron Wolves vs Zero TenacityZT Under 13.5 zabójstw1.85Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Iron Wolves vs Zero Tenacity typ i analiza 23.02.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj