Iskra Kielce vs Aalborg typ i analiza 13.09.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę zainaugurujemy kolejny sezon Ligi Mistrzów i właściwie już standardowo pierwsza analiza będzie dotyczyć mistrzów Polski, którzy wrócili to swojej historycznej nazwy – Iskra Kielce, a w pierwszym spotkaniu w Hali Legionów podejmą zespół wicemistrzów Danii – Aalborg.

Iskra Kielce vs Aalborg typ i analiza 13.09.2023r. - środa.
Iskra Kielce vs Aalborg typ i analiza 13.09.2023r. – środa.

Typ i analiza Kielce vs Aalborg.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.85 – 8.80 – 2.41 (Fortuna),
  • 1.85 – 9.00 – 2.40 (STS),
  • 1.82 – 8.40 – 2.37 (Betclic).

W Kielcach początek sezonu odbywał się w niezwykle gorącej atmosferze, bo dopiero w zeszłym tygodniu Industria potwierdziła przejęcie klubu oraz zmianę na stanowisku prezesa, a to na pewno duży oddech ulgi dla kibiców jak i zawodników. Jednak są też złe informacje, bo kontuzjowany Andreas Wolff wróci do gry za około 5-6 miesięcy i w przypadku odejścia do Eisenach Korneckiego w bramce zostają młodzi Wałach i Błażejewski.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W Aalborgu po sezonie doszło do sporego trzęsienia ziemi, a to głównie przez przegrany drugi z rzędu finał na krajowym podwórku i sięgnięto głębiej do kieszeni dzięki czemu do klubu udało się ściągnąć takie gwiazdy jak Landin, Hald, Vlah czy Nilsson z mocniejszych zawodników traciąc jedynie Felixa Claara, który powędrował do Magdeburga.

Harmonogram ułożył się fatalnie dla mistrzów Polski, bo Wolff prawdopodobnie opuści wszystkie najważniejsze spotkania pierwszej fazy sezonu w Lidze Mistrzów, gdzie zagrają m.in spotkania domowe z Aalborgiem i PSG czy wyjazdy do Kolstad i Kiel, a więc będą musieli bardzo spiąć się w defensywie i jak najmocniej pomóc młodemu Miłoszowi Wałachowi, a zespół mistrza Polski potrafi naprawdę fantastycznie bronić i według mnie w tym spotkaniu nie ujrzymy więcej niż 62 bramki.

SpotkanieTypKursBukmacher
Iskra Kielce vs AalborgUnder 62.51.95Superbet

3.7 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Iskra Kielce vs Aalborg typ i analiza 13.09.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj