Istanbul WildCats vs Isurus Gaming typ i analiza 03.10.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W nocy również grupa B zakończy rozgrywki i tam jakby MAD pokonało DRX zrobiłoby się naprawdę ciekawie, ale ja osobiście zajmę się drużynami, które jutro w nocy z turniejem się pożegnają, bo zarówno jedni jak i drudzy mają na swoim koncie 0-4 i żadnych szans na awans do dalszej fazy rozgrywek.

Istanbul WildCats vs Isurus Gaming typ i analiza 03.10.2022r. - poniedziałek.
Istanbul WildCats vs Isurus Gaming typ i analiza 03.10.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania WildCats vs Isurus.

Aktualne kursy bukmacherów:

Niestety sytuacja obu drużyn była do przewidzenia, bo grupa jest niezwykle trudna i całkiem możliwe, że nawet trzy drużyny z niej zagrają w głównej drabince. Isurus w turnieju nie pokazali praktycznie nic, ale średnia 26 zgonów na mecz to zapewne jakiś rekord podobnie jak prawie 5k złota straty w piętnastej minucie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Istanbul WildCats pokazało się ciut lepiej na tym turnieju choć oczywiście też mają 0-4, ale zdecydowanie stawiali więcej oporu tym lepszym ekipom jak RNG czy MAD z tymi ostatnimi walczyli nawet 37 minut i kto wie oni może w grupie A postawiliby realny opór swoim oponentom.

Same spotkanie nie ma żadnego znaczenia poza symbolicznym wygraniem na turnieju mistrzowskim więc spodziewam się dość wesołej gry. Zresztą patrząc na te formacje to nawet w spotkaniach o stawkę grali naprawdę wesołą Ligę Legend z multumem błędów indywidualnych i wiele niepotrzebnych walk. Tego samego spodziewam się dzisiejszej nocy co będzie skutkowało 36 zabójstwami na 85% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
WildCats vs IsurusOver 35.5 zabójstw2.35BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Istanbul WildCats vs Isurus Gaming typ i analiza 03.10.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj