Istanbul WildCats vs Royal Never Give Up typ i analiza 10.05.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przechodzimy do grupy B i kolejnego z wielkich faworytów do wygrania całego MSI, a więc mistrzów wiosennego splitu w LPL i została legendarna formacja Royal Never Give Up, a jak wiadomo wygrać split w Chinach jest czasem ciężej niż międzynarodową imprezę. W ich pierwszym meczu zmierzą się z organizacją z Turcji, która na MSI będzie dopiero debiutować.

Istanbul WildCats vs Royal Never Give Up typ i analiza 10.05.2022r. - wtorek.
Istanbul WildCats vs Royal Never Give Up typ i analiza 10.05.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania WildCats vs RNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Zawodnicy z Istanbułu w Tureckim TCL nie mieli sobie równych i w Play Offach nie stracili chociażby mapy, a ciekawostką jest to, że roster składa się z pięciu obywateli Turcji, a nie jak zwykle to miało miejsce jakaś sklejka z Koreańczyków i zawodników z Europy zachodniej.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei RNG w Play Offach nie miało zbyt łatwo, bo najpierw pięć map na JD Gaming i ostatecznie wygrana 3:2 potem, zaś dwukrotnie pokonanie Top Esports odpowiednio 3:1 i 3:2 dało im kolejny tytuł i turniej międzynarodowy. Oczywiście wygrywać tam gładko 3:0 praktycznie się nie da, ale ostatecznie to właśnie RNG w Chinach wygląda na tę ekipę, która może zagrozić T1 choć drużyna będzie grać z własnego kraju.

Oczywiście będzie to trochę utrudnienie dla tych chłopaków choć zapewniono, że ping będzie podobny to jednak sama dynamiczna sytuacja z koronawirusem w Chinach może mieć negatywne odbicie na RNG, a i również będą musieli zastosować spory reżim, by nie mieć przygód w trakcie turnieju. Oczywiście na zespół z Turcji to mogliby wyjść i wygrać wybudzeni o trzeciej rano, ale zapewne będą musieli przyzwyczaić się do obecnego stanu rzeczy i do tego ich szalony styl da furtkę dla sporu zabójstw z drugiej strony dlatego na 80% jutro na tej mapie zobaczymy powyżej 29 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
WildCats vs RNGover 28.5 zabójstw2.08STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Istanbul WildCats vs Royal Never Give Up typ i analiza 10.05.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj