Jak obstawiać w zakładach bukmacherskich?

Bonusy bukmacherskie

Bukmacher
Legalne zakłady bukmacherskie online. Skuteczne systemy bukmacherskie, darmowe typy i analizy sportowe. Promocje za darmo i darmowe bonusy bez depozytów.

Poniżej kilka najważniejszych naszym zdaniem informacji, które mogą pomóc przy obstawianiu spotkań. Znajomość ich z całą pewnością nie zaszkodzi.

Jak obstawiać?
Jak grać i obstawiać zakłady?

1. Jeżeli liczysz zakładany zysk, powinieneś pomyśleć jaki procent zyskasz a nie ile pieniędzy zarobisz.

2. Szanse wygranej są większe, kiedy typujesz pojedyncze zdarzenie niż więcej zdarzeń na jednym kuponie. Kiedy stawiasz kilka zdarzeń kurs ogólny jest oczywiście wyższy, ale rzadko zdarza się, że wszystkie typowane przez ciebie zdarzenia będą trafione. Może wydawać się, że łatwo jest trafić kupon z trzema zdarzeniami, ale musisz wiedzieć, że taka ilość zdarzeń ma 27 kombinacji wyników (3*3*3) z których tylko jedna jest tą wytypowaną przez Ciebie. Pojedyncze zdarzenie posiada tylko 3 kombinacje (mowa tu oczywiście o zdarzeniach trzydrogowych).

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

3. Stawiaj na gospodarzy. Statystyki dla 27 europejskich lig piłki nożnej z ostatnich 3 lat pokazują, że w 46% przypadków wygrywali gospodarze (27% remisów i 27% wygranych gości).

4. Przed typowaniem przeanalizuj dokładnie statystyki gier poszczególnych zespołów. Zwróć uwagę na to jak grają na swoim stadionie , jak na wyjeździe, czy wszyscy zawodnicy z podstawowego składu zagrają w najbliższym meczu itp.

5. Spotkania derbowe kończą się zazwyczaj remisem. Analizując takie spotkanie musisz wziąć po uwagę duży prestiż takiego meczu.

6. Spotkania „mecz-rewanż”. Jeśli większy klub gra pierwszy mecz na wyjeździe, jest często zadowolony z remisu lub nawet porażki małą różnicą bramek, bo zwycięstwo przed własną publicznością nie będzie trudnym zadaniem. Poza tym jeśli jedna drużyna w pierwszym spotkaniu odniesie wysokie zwycięstwo, w drugim może pozwolić sobie na remis lub porażkę dającą jej awans do następnego etapu.

7. Rozgrywki o mniejszym prestiżu np. Puchar Ligi czy puchar danego kraju często przynoszą wiele niespodzianek. Czasami duże kluby grając w takich pucharach wystawiają do składu rezerwowych graczy, aby dać odpocząć podstawowym zawodnikom, natomiast drużyny z niższych klas rozgrywkowych zazwyczaj grają znacznie lepiej niż w swojej lidze. Zawodnicy są zmotywowani, możliwe że chcą pokazać się przed managerami i telewizją. Zdarza się również, że duże kluby nie doceniają drużyn z niższych lig. Tego typu spotkania należy więc obstawiać bardzo ostrożnie.

8. Kiedy zespół zaczyna prowadzić nowy trener, zawodnicy zazwyczaj są bardziej zmotywowani w jednym bądź dwóch następnych spotkaniach.

Szczegółowe oznaczenia jakie są stosowane w wielu firmach zajmujących się zakładami sportowymi:

1 – oznacza zwycięstwo drużyny/zawodnika wymienionego na pierwszym miejscu
X – oznacza remis
2 – oznacza zwycięstwo drużyny/zawodnika wymienionego na drugim miejscu
1X – oznacza zwycięstwo lub remis drużyny/zawodnika wymienionego na pierwszym miejscu
X2 – oznacza zwycięstwo lub remis drużyny/zawodnika wymienionego na drugim miejscu
12 – oznacza zwycięstwo drużyny/zawodnika wymienionego na pierwszym miejscu lub zwycięstwo drużyny/zawodnika wymienionego na drugim miejscu (wykluczony remis)
over 2,5 – oznacza, że w danym meczu padną 3 bramki lub więcej
under 2,5 – oznacza, że w danym meczu padną 2 bramki lub mniej
Handicapy – są formą wyrównywania kursów np. gdy drużyny/zawodnicy prezentują dosyć różnicowy potencjał. W piłce nożnej najczęściej spotyka się handicap +1 -1 co oznacza dodanie słabszej drużynie jednej bramki na starcie lub odjęcie 1 bramki drużynie mocniejszej.

Ponadto najczęściej typuje się spotkania określając:

…która drużyna uzyska awans?
…która drużyna strzeli pierwszego gola?
…jaki będzie wynik pierwszej połowy meczu?

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Jak obstawiać w zakładach bukmacherskich? Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj