JD Gaming vs G2 Esports typ i analiza 10.10.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dzisiejszej nocy zakończymy pierwszą serię spotkań w fazie grupowej i czekać nas będzie trzy dni odpoczynku oraz runda rewanżowa i już możemy stwierdzić, że będzie ona szalenie ciekawa, a więc dokładnie taka sama jak sam początek mistrzostw. Na dzisiejszą noc pierwszym spotkaniem będzie mecz JD z G2, więc kolejna ciekawa potyczka z grupy B.

JD Gaming vs G2 Esports typ i analiza 10.10.2022r. - poniedziałek.
JD Gaming vs G2 Esports typ i analiza 10.10.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania JD vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

JD Gaming jeszcze na tym turnieju nie znaleźli pogromcy i choć ich gry nie były do końca czyste to jednak zarówno wygrana na Evil Geniuses jak na DWG Kia były dość kontrolowane i tak naprawdę mistrzowie LPL jeszcze nie poczuli realnego zagrożenia, lecz trzeba przyznać, że pojawiały się małe błędy w tych spotkaniach.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 jak to G2 po pierwszej fatalnej mapie w drugiej rozjechali reprezentantów amerykańskiego LCS – Evil Geniuses i widać było szczególnie wielką poprawę draftową i Capsa na postaci inicjującej walki co od razu przełożyło się w dużo większą i lepszą aktywność wicemistrzów LEC i oczywiście dużo lepszą grę.

Ciężko upatrywać w G2 faworytów tego spotkania, ale szczerze mówiąc może dojść tutaj do kolejnej niespodzianki, jeśli zagraliby tak dobrze jak w drugim spotkaniu. Dużo będzie zależało od draftu przeprowadzonego przez europejską formację, ale według mnie i tak będzie to dużo bliższe spotkanie niż kursy pokazują i jeśli JD znów popełni parę błędów pozycyjnych to na 80% zobaczymy tutaj minimum 27 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
JD vs G2Over 26.5 zabójstw1.70STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

JD Gaming vs G2 Esports typ i analiza 10.10.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj