JD Gaming vs Golden Guardians typ i analiza 12.05.2023r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek poznamy wszystkie pary półfinałowe jak i również pełen zestaw drużyn, która spadnie do drabinki przegranych i na razie te MSI stoi pod znakiem dużej dominacji ekip azjatyckich nad formacjami z zachodu i niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że również ostatni mecz będzie podobny.

JD Gaming vs Golden Guardians typ i analiza 12.05.2023r. - piątek.
JD Gaming vs Golden Guardians typ i analiza 12.05.2023r. – piątek.

Typ i analiza spotkania JDG vs GG.

Aktualne kursy bukmacherów:

JD Gaming to mistrzowie chińskiego LPL i naturalni główni faworyci do wygrania całego MSI, bo historycznie to właśnie w tym turnieju drużyny z LPL grały dużo lepiej od tych z koreańskiego LCK, a pozatym w rodzimej lidze, która jest najmocniejsza na świecie pokazywali naprawdę dużą dominację co przełożyło się na takie kursy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Golden Guardians już miało okazję się zaprezentować na tym turnieju, a właściwie będzie już to ich piąte starcie i do tej pory rozegrali już dziesięć map, z których wygrali aż osiem i tylko dwukrotnie musieli uznawać wyższość innej chińskiej formacji – Bilibili Gaming i na pewno drużyna z Ameryki zaskoczyła niezłą formą.

Jednak GG przed aż tak dużym testem jeszcze nie stanęło, bo jutro zmierzą się z prawdziwym walcem i choć udało im się urwać mapę przeciwko Bilibili Gaming to jednak wciąż mam wrażenie, że rozluźnieni zawodnicy z Chin najzwyczaniej ją wypuścili z rąk, a już w kolejnej pokazali, że był to kompletny przypadek. Na razie trzy spotkania pokazały, że między Azją, a resztą świata jest przepaść w umiejętnościach mechanicznych i potrafią wracać nawet z deficytów rzędu 8 tysięcy złota i ta różnica jest zbyt duża by przykryć ją nawet jakimiś zaskakującymi kompozycjami, a ta seria powinna zamknąć się w trzech bardzo łatwych mapach dla JDG.

SpotkanieTypKursBukmacher
JD Gaming vs Golden Guardians3:01.59STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

JD Gaming vs Golden Guardians typ i analiza 12.05.2023r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj