JD Gaming vs LNG Esports typ i analiza 23.08.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jakby ktoś przed startem Play offów założył, że w półfinale letniego splitu w LPL znajdzie się ekipa LNG Esports, która do nich podchodziła z siódmego miejsca i do tej pory musieli aż trzykrotnie występować na scenie i dotarli aż tutaj, a we wtorek zagrają z drugą drużyną fazy grupowej JD Gaming.

JD Gaming vs LNG Esports typ i analiza 23.08.2022r. - wtorek.
JD Gaming vs LNG Esports typ i analiza 23.08.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania JD vs LNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

JD Gaming dopiero we wtorek rozpocznie rywalizację w Play offach, a to dzięki wywalczonemu drugiemu miejscu w sezonie zasadniczym, gdzie wygrali aż czternaście spotkań i tylko dwukrotnie musieli uznać wyższość rywali jednak porażki na Royal Never Give Up czy pierwszych finalistów Top Esports są wliczone w koszta.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

LNG Esports z kolei fazę Play off rozpoczęło prawie tydzień temu i w pokonanym polu zostawili Bilibili Gaming 3-1, Weibo Gaming 3-1 oraz Victory Five 3-2, a w drugim i trzecim pojedynku nie byli faworytami i tu szczególne słowa uznania za wyeliminowanie V5 z Rookiem na czele, ale trzeba powiedzieć, że inny środkowy Doinb wyrasta tutaj na gwiazdę tej fazy sezonu.

Bukmacherzy w końcu nie postawili LNG w roli aż tak dużego underdoga i obecna forma tej formacji nakazuje dawać im większe szanse i choć wciąż nie są faworytem to raczej mało kto wierzy w to, że JD Gaming odprawi ich bez jakiejkolwiek walki. Oczywiście ja również uważam, że czeka nas świetna seria, w której może być nawet i pięć map, a o awansie jednych lub drugich zadecydują detale dlatego też w pierwszej mapie dostaniemy trochę szachów i myślę, że na 80% szans potrwa ona przynajmniej 31 minut.

SpotkanieTypKursBukmacher
JD vs LNGOver 31 minut pierwsza mapa1.75STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

JD Gaming vs LNG Esports typ i analiza 23.08.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj