JD Gaming vs T1 typ i analiza 29.10.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę rozegrane zostaną półfinały w League of Legends i w pierwszym z nich dostaniemy 'przedwczesny finał’, w którym zmierzą się mistrzowie Chin – JD Gaming z wicemistrzami Korei, będącymi w wielkiej formie na tym turnieju legendarnym zespołem T1 i jednego możemy być pewni, będzie to e-sport na najwyższym poziomie.

JD Gaming vs T1 typ i analiza 29.10.2022r. - sobota.
JD Gaming vs T1 typ i analiza 29.10.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania JD vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

JD Gaming w tym turnieju na dziesięć rozegranych map przegrało tylko jedną przeciwko DWG Kia, a tej drugiej formacji nie ma już w mistrzostwach choć odpali po kapitalnym boju z Gen.G i pokazali naprawdę wysoką formę. Chińczycy z kolei mieli z nimi 2:1, a w ćwierćfinale przejechali się po Rogue wygrywając 3:0 dając wyraźny sygnał, że idą po tryumf.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

T1 podobnie jak ich rywale przegrali zaledwie jedną mapę tylko, że również rozegrali jedną mniej bo do wygrania grupy nie potrzebowali dogrywki, zaś w ćwierćfinale wygrali 3:0 na Royal Never Give Up choć jedna mapa powinna paść łupem RNG to mimo wszystko T1 było zdecydowanie lepsze w tym ćwierćfinale i zrewanżowali się im za finał MSI.

Obie ekipy na tym turnieju są w imponującej formie i wydaje mi się, że ta seria best of five wyłoni przyszłego mistrza świata, ale przed samym pojedynkiem wygląda to tak, że JD Gaming popełnia więcej błędów we wczesnych fazach gry, a nawet jak T1 przegrywa w złocie to świetnie potrafią przeczekać swoje chwile słabości. Wydaje mi się, że może być to nawet pięć map w serii, ale jednak stawiam 75/25 w stronę T1.

SpotkanieTypKursBukmacher
JD vs T121.81STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

JD Gaming vs T1 typ i analiza 29.10.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Creteil vs PSG typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Na koniec marca zdecydowałem się zajrzeć do francuskiej ligi LNH, w której od kilku ładnych lat nie było tak...

Typy na dzisiaj