Karmine Corp vs Movistar Riders typ i analiza 08.09.2023r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dawno nie zaglądaliśmy do świata League of Legends, w którym jutro dojdzie do finału EMEA Masters i już klasycznego pojedynku ligi francuskiej LFL z hiszpańską LVP, a przed tym meczem jedno jest pewne – jeden z Polaków podniesie trofeum.

Karmine Corp vs Movistar Riders typ i analiza 08.09.2023r. - piątek.
Karmine Corp vs Movistar Riders typ i analiza 08.09.2023r. – piątek.

Typ i analiza spotkania KC vs Movistar.

Aktualne kursy bukmacherów:

Karmine Corp po fazie grupowej wyglądało na ekipę, która nie potrafi skoncentrować się na zadaniu i wydawało się, że los ukarał ich, bo trafili na Istanbul WildCats, a więc obrońców tytułu i faworytów turnieju, ale odprawili ich z kwitkiem wygrywając bez żadnego problemu 3:0, by potem znów lekko zdekoncentrowani zagrać z Team GO i choć wygrali te starcie 3:2 to było niezwykle bliskie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Szczerze mówiąc nie wierzyłem w zespoły z LVP i Bisons tylko utwierdzało mnie w przekonaniu, a i przecież Movistar Riders było o krok od odpadnięcia w fazie grupowej. Wystarczyło przegrać ostatni mecz z Unicorns of Love i nie zobaczylibyśmy genialnych dwóch spotkań w kolejnej fazie turnieju, gdzie mistrzowie Hiszpanii nie przegrali nawet jednej mapy.

Obie ekipy miały w tym turnieju swoje dobre i słabe momenty i obie drużyny tych map przegrały dość sporo, ale w fazie Play Off nie mieli sobie równych choć to Karmine Corp szło dużo cięższą drabinką i w dodatku dysponują zawodnikiem, który już dwukrotnie wygrywał ten turniej i tu oczywiście mowa o polskim leśniku – Cinkrofie, który w połączeniu z bardzo doświadczonym Cabochardem oraz młodym talentem Caliste powinni cieszyć się z wygrania całego EMEA Masters.

SpotkanieTypKursBukmacher
Karmine Corp vs Movistar Riders11.69Betfan

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Karmine Corp vs Movistar Riders typ i analiza 08.09.2023r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj