Karmine Corp vs Phantasma typ i analiza 16.04.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dziś zdecydowanie najciekawiej zapowiada się grupa B i dlatego też obydwa mecze poddam analizie. Tutaj obie ekipy podstawione pod ścianą, bo na inaugurację fazy grupowej zaliczyli porażki. Druga przegrana z rzędu oznacza bardzo skomplikowaną sytuację w sprawie awansu z grupy.

Karmine Corp vs Phantasma typ i analiza 16.04.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania KC vs Phantasma.

Aktualne kursy bukmacherów:

Phantasma to mistrzowie Greek Legends League, w której okazali się minimalnie lepsi od We Love Gaming co było dość sporym zaskoczeniem, a ostatecznie druga drużyna z tego regionu nie przeszła Play Inów. Na start nie zagrali źle szczególnie na początkowych fazach mapy, ale to raczej za sprawą beznadziejnej gry GamerLegion.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Zostając w temacie beznadziejności to właśnie w takim stylu fazę grupową zaczęło Karmine Corp, które bez problemu przebiło się przez fazę Play In, ale jak widać główna drabinka to już nie przelewki i w starciu z X7 Esports zostali wręcz wbici w ziemię i dodatkowo zdeptani. Przez cały mecz zdobyli jedną wieżę i jednego smoka nie zaliczając nawet jednego zabójstwa.

Jeśli masz w swoim składzie takie gwiazdy jak Rekkles czy Cabochard to taka gra nie przystoi i dzisiaj zapewne w starciu ze słabą drużyną z Grecji będą chcieli pokazać, że był to zwykły wypadek przy pracy. Z kolei zawodnicy Phantasmy na pewno będą szukać swoich szans w we wczesnej fazie gry co zaowocuje wieloma zabójstwami bez większych walk drużynowych i na koniec na 75% powinno być powyżej 29 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
KC vs PhantasmaOver 28.5 zabójstw1.80STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Karmine Corp vs Phantasma typ i analiza 16.04.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj