Karmine Corp vs Phantasma typ i analiza 16.04.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dziś zdecydowanie najciekawiej zapowiada się grupa B i dlatego też obydwa mecze poddam analizie. Tutaj obie ekipy podstawione pod ścianą, bo na inaugurację fazy grupowej zaliczyli porażki. Druga przegrana z rzędu oznacza bardzo skomplikowaną sytuację w sprawie awansu z grupy.

Karmine Corp vs Phantasma typ i analiza 16.04.2022r. - sobota.
Karmine Corp vs Phantasma typ i analiza 16.04.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania KC vs Phantasma.

Aktualne kursy bukmacherów:

Phantasma to mistrzowie Greek Legends League, w której okazali się minimalnie lepsi od We Love Gaming co było dość sporym zaskoczeniem, a ostatecznie druga drużyna z tego regionu nie przeszła Play Inów. Na start nie zagrali źle szczególnie na początkowych fazach mapy, ale to raczej za sprawą beznadziejnej gry GamerLegion.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zostając w temacie beznadziejności to właśnie w takim stylu fazę grupową zaczęło Karmine Corp, które bez problemu przebiło się przez fazę Play In, ale jak widać główna drabinka to już nie przelewki i w starciu z X7 Esports zostali wręcz wbici w ziemię i dodatkowo zdeptani. Przez cały mecz zdobyli jedną wieżę i jednego smoka nie zaliczając nawet jednego zabójstwa.

Jeśli masz w swoim składzie takie gwiazdy jak Rekkles czy Cabochard to taka gra nie przystoi i dzisiaj zapewne w starciu ze słabą drużyną z Grecji będą chcieli pokazać, że był to zwykły wypadek przy pracy. Z kolei zawodnicy Phantasmy na pewno będą szukać swoich szans w we wczesnej fazie gry co zaowocuje wieloma zabójstwami bez większych walk drużynowych i na koniec na 75% powinno być powyżej 29 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
KC vs PhantasmaOver 28.5 zabójstw1.80STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Karmine Corp vs Phantasma typ i analiza 16.04.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj