Karmine Corp vs X7 typ i analiza 22.04.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zdecydowanie najciekawszym spotkaniem z grupy B, będzie pojedynek KC z X7, który najprawdopodobniej zadecyduje o układzie sił w grupie, a może również o ewentualnych awansach z niej i dalszym rozstawieniu w EU Masters.

Karmine Corp vs X7 typ i analiza 22.04.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania KC vs X7.

Aktualne kursy bukmacherów:

Choć Karmine Corp ma w swoim składzie takie gwiazdy jak Cabochard czy Rekkles to w mojej opinii wyglądają najgorzej z całej czwórki zespołów z francuskiego LFL, choć mają lepszy bilans od Akademii BDS. Jednak ci drudzy grają w grupie śmierci, zaś KC trafiło na papierze również na dwa mocne zespoły, ale GamerLegion na tym turnieju zdecydowanie wygląda słabo.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Za to fantastycznie w pierwszym tygodniu zaprezentowało się X7, które stało się moim czarnym koniem EU Masters, ale czy w ogóle można nazywać kogoś czarnym koniem jak się ma w składzie Haru i Tempta, a więc bardzo doświadczonych zawodników z LCK i KaSinga, który sporo czasu grał w LECu? Wydaje mi się, że nie.

W pierwszym spotkaniu X7 wręcz przekopało Karmine Corp i była to upokarzająca porażka, gdzie na tablicy zabójstw widniało 13-0 w wieżach 7-1 i ogólnie przewaga w złocie w 28 minut to prawie 13k złota. Widać, że X7 zna doskonale limity i dwóch Koreańczyków wprowadza tam niesamowity spokój i na pewno dowodzą całą resztą, bo X7 gra w iście koreańskim stylu. Myślę, że KC, które preferuje podobny styl nie da dziś rady, bo po prostu grają w nim zdecydowanie gorzej. W dodatku Rekkles nie jest strzelcem, który od początku może zrobić jakąś przewagę, a to jedyna szansa KC. Dlatego też dziś 20/80 w stronę X7.

SpotkanieTypKursBukmacher
KC – X721.81Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Karmine Corp vs X7 typ i analiza 22.04.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj