Karmine Corp vs X7 typ i analiza 22.04.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zdecydowanie najciekawszym spotkaniem z grupy B, będzie pojedynek KC z X7, który najprawdopodobniej zadecyduje o układzie sił w grupie, a może również o ewentualnych awansach z niej i dalszym rozstawieniu w EU Masters.

Karmine Corp vs X7 typ i analiza 22.04.2022r. - piątek.
Karmine Corp vs X7 typ i analiza 22.04.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania KC vs X7.

Aktualne kursy bukmacherów:

Choć Karmine Corp ma w swoim składzie takie gwiazdy jak Cabochard czy Rekkles to w mojej opinii wyglądają najgorzej z całej czwórki zespołów z francuskiego LFL, choć mają lepszy bilans od Akademii BDS. Jednak ci drudzy grają w grupie śmierci, zaś KC trafiło na papierze również na dwa mocne zespoły, ale GamerLegion na tym turnieju zdecydowanie wygląda słabo.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Za to fantastycznie w pierwszym tygodniu zaprezentowało się X7, które stało się moim czarnym koniem EU Masters, ale czy w ogóle można nazywać kogoś czarnym koniem jak się ma w składzie Haru i Tempta, a więc bardzo doświadczonych zawodników z LCK i KaSinga, który sporo czasu grał w LECu? Wydaje mi się, że nie.

W pierwszym spotkaniu X7 wręcz przekopało Karmine Corp i była to upokarzająca porażka, gdzie na tablicy zabójstw widniało 13-0 w wieżach 7-1 i ogólnie przewaga w złocie w 28 minut to prawie 13k złota. Widać, że X7 zna doskonale limity i dwóch Koreańczyków wprowadza tam niesamowity spokój i na pewno dowodzą całą resztą, bo X7 gra w iście koreańskim stylu. Myślę, że KC, które preferuje podobny styl nie da dziś rady, bo po prostu grają w nim zdecydowanie gorzej. W dodatku Rekkles nie jest strzelcem, który od początku może zrobić jakąś przewagę, a to jedyna szansa KC. Dlatego też dziś 20/80 w stronę X7.

SpotkanieTypKursBukmacher
KC – X721.81Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Karmine Corp vs X7 typ i analiza 22.04.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj