Kastamonu (K) vs Metz (K) typ i analiza 10.12.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W tym roku czekają nas jeszcze dwie kolejki żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w sobotę rozpoczniemy 'rundę rewanżową’ i wybrałem spotkanie z grupy B, która szczególnie na miejscach 1-4 w drugiej części rozgrywek będzie miała pasjonującą rywalizację, a dobrze wiemy, że pierwsze dwa miejsca są bardzo premiowane.

Kastamonu (K) vs Metz (K) typ i analiza 10.12.2022r. - sobota.
Kastamonu (K) vs Metz (K) typ i analiza 10.12.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Kastamonu vs Metz.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 16.00 – 20.00 – 1.01 (Fortuna),
  • 12.50 – 30.00 – 1.01 (STS),
  • 13.00 – 35.00 – 1.01 (Betclic).

Mistrzynie Turcji pozostają w grze o awans dalej mimo, że w siedmiu spotkaniach wygrały tylko raz to wszystko wygląda na to, że walka o szóste miejsce odbędzie się między nimi, a norweskim Storhamar choć trzeba przyznać, że pierwsza część rywalizacji w wykonaniu turczynek nie była zbyt imponująca szczególnie w obronie, gdzie średnio tracą 34 bramki na mecz.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Francuzki z kolei po wygraniu z Gyori i to na Węgrzech wyrastały na drużynę, która może i wygrać grupę B, ale jednak porażka w Danii przeciwko Esbjerg sprawiła, że znajdują się na drugim miejscu, ale w rundzie rewanżowej będą w zdecydowanie najbardziej komfortowej sytuacji spośród wszystkich drużyn w grupie, bo z 'tymi lepszymi’ będą grać u siebie.

Metz w ostatnich siedmiu kolejkach ma trzy wyjazdy włącznie z tym do Turcji i do tego jeszcze dwa następne najsłabsze kluby w grupie. W pierwszym ich spotkaniu padł wynik 35:24 choć trzeba przyznać, że turczynki przynajmniej w pierwszej połowie postawily spory opór, a do tego nie było to spotkanie Mehmedović, która rzuciła tylko dwie bramki. We własnej hali mogą postawić jeszcze cięższe warunki i szczególnie lepiej pokazać się w ofensywie, bo ich dofensywa jest w tym sezonie tragiczna, a to zwiastuje na wynik wyższy niż 59 bramek z pierwszego spotkania.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kastamonu vs MetzOver 59.51.85Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Kastamonu (K) vs Metz (K) typ i analiza 10.12.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj