Kazachstan vs Szwecja typ i analiza 09.12.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne spotkanie i oczywiście zostajemy w grupie drugiej, która będzie nas najbardziej interesować i tym razem reprezentacja Trzech Koron, która zmierzy się z Kazachstanem dla których sam awans do drugiej rundy jest już niewątpliwie dużym sukcesem.

Kazachstan vs Szwecja typ i analiza 09.12.2021r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Kazachstan vs Szwecja.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 50.00 – 40.00 – — (Fortuna),
  • 25.00 – 35.00 – 1.01 (STS),
  • 22.00 – 29.00 – — (Betclic).

Kazachstan już odniósł największy sukces w swoim żeńskim szczypiorniaku i dzięki wygranej z reprezentacją Iranu zameldował się w drugiej rundzie rozgrywek turnieju mistrzowskiego, a tu na pewno z Puerto Rico powalczą o coś więcej niż ostatnie miejsce w grupie drugiej.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Szwecja to oczywiście inny kaliber i inne marzenia choć o strefę medalową będzie im szalenie ciężko tym bardziej, że grają w tym turnieju bez swojej liderki Gullden, ale zespoły ze Skandynawii są bardzo mocne nawet jak wypadną 1-2 zawodniczki to wciąż w składach jest wiele gwiazd tak jak w Szwecji Hagmann czy Roberts.

Szwecja musi 'gonić’ wynik bramkowy przeciwko Holenderkom, bo przy założeniu, że jedne i drugie nie zdobędą punktów przeciwko Norweżkom to odbędzie się wyścig korespondencyjny o lepszy wynik bramkowy. Ofensywnie Oranje wygląda zdecydowanie lepiej, ale w defensywie z dwójką świetnych bramkarek Thorn i Bundsen. Do tego wielka motywacja, bo w każdej chwili mogą ważyć się losy awansu do ćwierćfinału i myślę, że w takich warunkach Kazachstan nie rzuci więcej niż 16 bramek na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kazachstan – SzwecjaKazachstan under 16.51.78Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Kazachstan vs Szwecja typ i analiza 09.12.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj