Kielce vs Chrobry Głogów typ i analiza 30.08.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę odbędzie się inauguracja sezonu 2023/2024 w PGNiG Superlidze mężczyzn i przed nami kolejny sezon, który powinien dostarczyć nam mnóstwo emocji i po raz trzynasty z rzędu tytułu będzie bronić zespół z Kielc, który do rozgrywek przystąpi bez sponsora tytularnego chyba, że coś zmieni się do jutra, a ich pierwszym rywalem będzie Chrobry Głogów.

Kielce vs Chrobry Głogów typ i analiza 30.08.2023r. - środa.
Kielce vs Chrobry Głogów typ i analiza 30.08.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania Kielce vs Głogów.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.01 – 29.00 – 16.00 (Fortuna),
  • 1.01 – 36.00 – 20.50 (STS),
  • 1.01 – 29.00 – 16.00 (Betclic).

W Kielcach do końca trwają negocjacje w sprawie nowego sponsora tytularnego, ale ptaszki ćwierkają, że Mistrzowie Polski utrzymają swój niezwykle wysoki sportowy poziom choć w tym sezonie nie robili wielkich transferów, a właściwie sprowadzili już dawno kupionych Sandro Mestricia, Hassana Kaddaha oraz Miłosza Wałacha i na pewno postarają się w trakcie sezonu wypożyczyć dalej kilku zawodników.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Chrobry Głogów po bardzo dobrym sezonie, w którym przecież zajęli wysokie czwarte miejsce postawił na lekkie odmłodzenie składu, lecz bez żadnych wariactw i za Marcela Zdobylaka, Tomasza Klingera oraz Bartosza Warmijaka do klubu trafili Jędrzej Zieniewicz, Wojciech Hajnos oraz Filip Wrona i ten ostatni przyszedł bezpośrednio z SMS ZPRP Kielce.

Niestety Głogowianie nie mają zbyt dobrej tej najnowszej historii w pojedynkach przeciwko Kielcom, a właściwie notują… 35 porażek z rzędu i tu nie mają wielkich szans, bo przecież zmierzą się z finalistami Ligi Mistrzów, którzy przed sezonem jeszcze poszerzyli kadrę i utrzymają swój sportowy poziom o czym mogą świadczyć nawet sparingi, w których tylko Veszprem potrafiło z nimi zremisować i według mnie w Hali Legionów w świetnym stylu rozpocznie się nowy sezon, bo obie ekipy potrafią i grają naprawdę szybko i ujrzymy w Kielcach minimum 66 trafień.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kielce vs Chrobry GłogówOver 65.51.85Fortuna

3.7 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Kielce vs Chrobry Głogów typ i analiza 30.08.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj