Kobierzyce (K) vs Koszalin (K) typ i analiza 16.09.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek zajrzymy również na parkiety piłki ręcznej i tym razem żeńska PGNiG Superliga, w której zagrają ze sobą brązowe medalistki poprzedniego sezonu zespół Kobierzyc z Koszalinem, który w ostatnich sezonach jest w dołku i szoruje po dnie tabeli, ale nie aż tak by spaść z Superligi kobiet.

Kobierzyce (K) vs Koszalin (K) typ i analiza 16.09.2022r. - piątek.
Kobierzyce (K) vs Koszalin (K) typ i analiza 16.09.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Kobierzyce vs Koszalin.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.09 – 20.00 – 9.00 (Fortuna),
  • 1.10 – 21.00 – 9.25 (STS),
  • 1.09 – 20.00 – 9.20 (Betclic).

Kobierzyce już w pierwszym spotkaniu sezonu pokazało, że chce kontynuować passę zdobywania medali w PGNiG Superlidze, bo dokonały naprawdę imponującego zwycięstwa przeciwko Ruchowi Chorzów wygrywając 45:22 i szczególnie trzeba pochwalić młode zawodniczki jak Janas, Olek, Wicik, Cygan i Kozioł, które razem zdobyły 23 bramki, a przecież są to zawodniczki poniżej 24 roku życia.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Koszalin z kolei na inauguracje zagrał z zespołem z… Ukrainy. Dokładnie tak PGNiG Superliga postanowiła wcielić mistrzynie Ukrainy do ligi i właśnie w pierwszej kolejce Galychanka Lwów wygrała w Koszalinie 32:29 i choć Urbaniak z Mączką dwoiły się i troiły to jednak było zbyt mało by pokonać naprawdę dobry zespół z Lwowa.

Koszalin w poprzednim sezonie zdobył zaledwie dwadzieścia punktów w 28 kolejkach i w tym nie wróżę im wcale lepszego wyniku, bo zmian na plus tam szukać ze świecą. Choć wtedy w czterech spotkaniach przeciwko Kobierzycom raz udało się nawet wygrać i trzykrotnie lepsze okazywały się medalistki Polski to jednak w tym wątpię by ugrały choć oczko w bezpośrednich starciach, bo Kobierzyce mają świetną mieszankę doświadczenia z młodością, a ta młodość ma kolejny sezon za sobą i widać, że również ten rozpoczynają w świetnym stylu. Wydaje mi się, że będzie to wyjątkowo jednostronny pojedynek, w którym gospodynie wygrają minimum dziewięcioma trafieniami na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kobierzyce vs Koszalin1 (-8.5)2.45STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Kobierzyce (K) vs Koszalin (K) typ i analiza 16.09.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj